UWAGA!

Niepalenie jest w modzie, służy zdrowiu i urodzie

 Elbląg, Niepalenie jest w modzie, służy zdrowiu i urodzie
Fot. nadesłana

We wtorek (12 kwietnia) w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu, odbyła się uroczystość podsumowująca kampanię społeczną propagującą zdrowy styl życia (inicjatywę realizowaną w ramach programu miejskiego „Bezpieczny Elbląg”).

Wzięli w niej udział: pani Beata Nosewicz - inspektor ds. budżetów jednostek organizacyjnych Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu, pan Marek Jarosz - dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie elbląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Podczas imprezy nagrodzono uczestników konkursów plastycznych i literackich prezentujących społeczną szkodliwość palenia e - papierosów. Ponadto zgromadzeni mogli wysłuchać wykładu pana Marka Jarosza - przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej na temat zagrożeń związanych z paleniem.

Uroczystość uświetniły występy dzieci, które tańcem i śpiewem zachęcały do zdrowego stylu życia. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w realizację tak ważnego celu, jakim jest przeciwdziałanie nałogom.

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A może po prostu nie sprzedawać bachorom kiepów?
  • Nauczyciel matmy w mojej podstawówce szukał na jej terenie popalających dzieciaków... z papierosem w ręce. To były czasy...
  • Ja już 15 lat palenia zwykłych papierosów i naprawdę nie polecam. Rujnuje to zdrowie i kondycje. Najgorsze jest to, że każdy początkujący zawsze wpada w tę samą pułapkę, zapali kilka pierwszych papierosów z czystej ciekawości będąc przekonanym, że się nie uzależni, więc mówi sobie: "popalę z tydzień i po prostu rzucę", a wtedy po tym tygodniu jest już za późno. papierosy powinny być zakazane tak jak niedługo będą np. w Nowej Zelandii.
  • @kkkkkk1 - Jak skutecznie rzucić palenie?. Próbowałam chyba wszystkiego i nic. Może ktoś ma złoty środek na rzucenie palenia. Wiem wiem silna wola. Ale co jak się jej nie ma?
Reklama