UWAGA!

Pierwsza taka obrona

 Elbląg, Obrona pracy magisterskiej odbyła się z powodu pandemii w trybie zdalnym
Obrona pracy magisterskiej odbyła się z powodu pandemii w trybie zdalnym (fot. PWSZ)

W Instytucie Ekonomicznym PWSZ miała miejsce pierwsza w historii instytutu obrona pracy magisterskiej. Dokonał jej Robert Monkiewicz na kierunku studia menadżersko-prawne.

Robert Monkiewicz obronił pracę dyplomową pt. "Problem ciepłownictwa jako zadanie samorządu terytorialnego na przykładzie miasta Elbląg". Promotorem pracy był dr hab. Krzysztof Sidorkiewicz, prof. uczelni; recenzentem - dr hab. Grażyna Cern, prof. uczelni. Komisji przewodniczyła dr Katarzyna Olszewska, zastępca Dyrektora Instytutu Ekonomicznego ds. kształcenia.

- Jestem bardzo dumny, że jako pierwszy student w Instytucie Ekonomicznym obroniłem pracę magisterską – mówi mgr Robert Monkiewicz. - Moja przygoda z uczelnią zaczęła się w 2015 roku. Były to specyficzne studia popołudniowe. Przyznam, że są to studia konkretne i „uzbrajające” studenta w porządny zasób wiedzy. Okres studiów wiązał się czasami z miłymi chwilami a czasami ze zmęczeniem. Muszę tu jednak dodać, że zawsze można było liczyć na dobre słowo wykładowcy i ogromne zrozumienie. Nigdy nie było tak, żeby wykładowcy zostawili studenta samego z niewyjaśnionym tematem. Bardzo będę miło wspominał te lata studiów. Nigdy nie żałowałem decyzji o studiowaniu akurat w PWSZ w Elblągu. jednak w tym wszystkim było poznanie różnych osób z olbrzymią wiedzą praktyczną.

Kierunek studia menadżersko-prawne (studia II stopnia), choć do najłatwiejszych nie należy, co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia. Jego dużymi atutami np. są: interdyscyplinarność, dzięki której absolwent posiada kompetencje z dwóch dyscyplin - zarządzania i prawa, wykorzystywanie na zajęciach nowoczesnych metody nauczania (prace nad projektami, case-study, warsztaty z praktykami) oraz bezpłatne certyfikowane kursy i szkolenia takie jak: kurs komunikacji interpersonalnej, kurs rachunkowości budżetowej, kurs „podatek od towarów i usług”, Agile Project Management, kurs na księgowego.

red. na podst. informacji PWSZ

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama