UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co to znaczy nie można ich zwolnić????!!!!!. Osiągnąłeś wiek emerytalny i won Maja za co żyć stare dziady a tylko miejsca blokują i wszystkim wokół życie zatruwają. W każdym innym zawodzie nikt się z emerytami nie cacka a w szkole taki cyrk. Ilu juz zostało zwolnionych bo emeryt miejsce blokuje, bo tak mu się podoba. Żenada!!!! Stare dziady i baby honoru nie mają
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    17
    oburzona(2016-03-10)
  • Nie rozumiem pani oburzenia. Żadnego człowieka nie można zmusić do odejścia na emeryturę jeśli tego nie chce. Swojej frustracji nie musi pani wyrażać obrażając ludzi, których pani nawet nie zna. Mnie nie dziwi, że nauczyciele nie chcą odchodzić na emeryturę, bo (jak z resztą jest zaznaczone wyraźnie w artykule) wysokość tego świadczenia po 30 latach pracy to często 1000 zł. Nawet jak wezmą 15 tysięcy BRUTTO 'nagrody' to nie będą żyć jak pączki w maśle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    26
    doOburzonej(2016-03-10)
  • Karta nauczyciela chroni nauczycieli. Trochę szacunku;/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Olaf 40(2016-03-11)
  • wszystko fajnie, ale ci emerytowani nauczyciele nie potrafią już czasami poradzić sobie z dzieciakami ani nauczyć ich czegoś nowego. Korzystają ze starożytnych metod nauczania a potem na testach wychodzi poziom
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    anonimek1223141(2016-03-11)
  • myślę inaczej. .. jestem nauczycielem z dużym stażem zawodowym i stosuję w swojej pracy szerokie spektrum oddziaływań i myślę tak. .. osobowość, wiedza, empatia, doświadczenie i tolerancja dla innych poglądów to jest dla mnie ważne. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Wiktoria15(2016-03-11)
Reklama