UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A może by tak budować drogi jak w Belgii i Holandii (proszę spojrzeć na transmisje z wiosennych wyścigów kolarskich, tam to często widać)z wydzielonym pasem ruchu dla rowerów. Według mnie to bezpieczniejsze niż ścieżka, po której włóczą się wszyscy, a zwłaszcza właściciele z pieskami na niewidocznych smyczach. A tak wogóle to dobrze byłoby, gdyby nasze wszystkie drogi nadawały się do jazdy rowerem, bo w wielu przypadkach to wyglądają, jakby wojna przeszła tędy wczoraj. Wystarczy lepszy asfalt i szersze drogi. Znajdzie się wtedy miejsce dla wszystkich użytkowników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    jeżdzący rowerem i samochode(2021-04-16)
  • @jeżdzący rowerem i samochode - Ja swego czasu używałem do jeżdżenia ścieżek rowerowych w Holandii i były to najczęściej zwykłe paski asfaltu wylane obok dróg i przedzielone paskiem trawy. Proste i funkcjonalne. Chciałbym jednak zwrócić uwage tutejszym mistrzom dwóch kółek na kulture jazdy holenderskich rowerzystów. Żadnych problemów, bezpieczna jazda, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i kultury. Polecam.
  • Tak, trawa jest tam szczególnie popularna. .Oni dlatego są tacy spokojni i niekonfliktowi. .
Reklama