UWAGA!

1600 kilometrów rowerowych szlaków po Krainie Kanału Elbląskiego

 Elbląg, 1600 kilometrów rowerowych szlaków po Krainie Kanału Elbląskiego
fot. Anna Dembińska

Opisy rowerowych szlaków oraz atrakcji, które można zwiedzić znajdziecie w nowej publikacji Stowarzyszenia Łączy nas Kanał Elbląski pt. Rowerowa Kraina Kanału Elbląskiego.

- Ponad 1 600 km szlaków rowerowych w Krainie Kanału Elbląskiego zobowiązuje do tego, aby pojawiła się nowa publikacja zawierająca syntetyczny opis szlaków, ich atrakcji i co najważniejsze obiektów noclegowych przyjaznych rowerzystom na tych wspaniałych trasach. Publikacja jest drugim wydawnictwem z serii Diamenty Krainy Kanału Elbląskiego, traktującym o atrakcjach regionu. W katalogu obiektów przyjaznych rowerzystom zawarte są zwięzłe informacje o szlakach rowerowych Krainy Kanału Elbląskiego i atrakcjach, jakie z siodełka jednośladu można zwiedzić. Realizacja zadania obejmuje ciekawy pogląd na szlaki rowerowe Krainy Kanału Elbląskiego i propozycje spędzania czasu, odkrywania czy kreowania programów pobytowych turystyki rowerowej - czytamy w informacji na stronie Stowarzyszenia Łączy nas Kanał.

Publikacja będzie dostępna niebawem m.in. w punktach informacji turystycznej w Elblągu.

- Będzie też można ją znaleźć na naszej stronie internetowej w formie pdf w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Komeńskiego oraz w Starostwie Powiatowym w Elblągu - mówi Stanisława Pańczuk ze Stowarzyszenia Łączy nas Kanał Elbląski. 

oprac.daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama