UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy Policja zrobi porządek z kierowcami z miejscowości Wikrowo i Wiktorowo????? Czerwony Golf III GND. .. .. z tej drugiej miejscowości, gówniarz szaleje ostro !!!!! Ile jeszcze czasu potrzebuje Policja, żeby zrobić w tamtym rejonie porządek???
  • Gość weź się odczep od tego rejonu stale coś ci nie pasuje jak nie BMW to GOLF i ciekawe co jeszcze. Szczerze czytając wszystkie twoje komentarze to domyślam się kim jesteś i sam nie daleko mieszkasz wiem że nawet dzieci na rowerach przeszkadzają jak koło cmentarza jadą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    WikWik(2019-09-04)
  • No i co jeszcze może taka duzia tuba i głośnik z regulatorem. ???? Daj spokój policji a młodzież to młodzież. Żal d.. chyba ściska.
  • Panie Gość! A skoro mowa o policji to myślę że byli by pewnie zainteresowani przejrzeniem Pana galerii zdjęć i nagrań które wykonuje Pan wszystkim z ukrycia. Tylko nie wiem czy Pan wie że trzeba mieć zgodę na wykonywanie takich zdjęć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Xxxend(2019-09-04)
  • Większość komentarzy pisze Gość. Chyba jest mieszkańcem okolic o których wspomina. Ciężkie życie mają z nim ludzie. Myślisz że Policja będzie stała pod twoim domem bo jeden samochód przejedzie? Stary to nie znaczy złom!!
  • Ładny golf cnie? ????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Misiak(2019-09-04)
  • Jak chcesz to możesz mi ranty w golfie wypolerowac panie GOŚĆ????????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Misiak(2019-09-04)
  • @WikWik - Widać, że kompletnie nie masz baranie pojęcia, co w trawie piszczy ! Piszesz o dzieciach, to o ile wiem nikomu by nie przeszkadzały, ale to nie są dzieci tylko małoletni źle wychowani wandale na pograniczu małoletnich przestępców. Najpierw ich prawidłowo wychowaj a potem się wypowiadaj.
  • @WikWik - Cmentarz chyba nie jest miejscem do urządzania sobie schadzek, grania głośniej muzyki, śmiecenia, wydzierania się itd. Niech sobie znajdą miejsce w swoim miejscu zamieszkania, tam mogą się wydzierać, grać głośną muzykę i wszystko robić, aby zakłócić spokój, ale tylko ich rodzicom a innych niech zostawią w spokoju. Wychowałeś patologię to sobie ją trzymaj koło siebie a nie obciążaj innych ich nagannym zachowaniem. Zrozumiał w czym rzecz???
  • @Xxxend - Panie Gość! - Nie łam przepisów a żadna galeria nie będzie temu gościowi potrzebna. Proponowałbym jazdę drogą, gdzie nie będziesz łamał przepisów i nikt nie będzie ci robił zdjęć ! Proszę jakie to proste, co?
  • @Misiak - Wiesz. .. .chyba lepiej jak Policja ci tego Golfa czerwonego wypoleruje i bądź pewny, że będzie się świecił jak psu jajka !!!
  • @Xxxend - Ciekawe jak policjanci zrobią Ci zdjęcia to też powiesz, że trzeba mieć zgodę na ich wykonanie? Oczywiście też z ukrycia:)))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    fotograf(2019-09-05)
  • @WikWik - Jeżeli masz na myśli gościa, który mieszka przy cmentarzu to takiego mieć sąsiada tylko marzyć! Spokojny, schludny, obejście jego domu czyste, żadnych śmieci, nie jest uciążliwy, krótko mówiąc ideał. Jakbym miał takiego sąsiada, to naprawdę byłbym szczęśliwy, ale niestety nie jest mi dane, bo moi sąsiedzi to zwykłe chamy i prostaki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    julek k(2019-09-05)
  • @WikWik - Chybione! Gość mieszka bliżej ciebie, co napisał na pierwszej stronie. Myślisz, że nie wiem, kim jesteś? Zawsze jest tak, że uderz w stół a nożyce się odezwą!
  • @WikWik - Proponuję jadąc od tych wiosek nigdzie nie skręcając, jadąc czy to w stronę siódemki lub na Helenowo - Elbląg a nie będzie problemu z BMW czy też z Golfami. Pozdrawiam i polecam moją podpowiedź.
  • @ABC D - Myśl trochę człowieku !!! Powiedz, patologia jest tym pozytywnym zachowaniem? Według Ciebie patologie chwalić a prawidłową postawę krytykować? Nic dziwnego, że jest coraz więcej złego jak dobrego.
  • @ABC D - Połóż się na drodze to zobaczysz czy przejedzie po tobie jedno auto, czy setki. , tak tak setki !!! Najgorzej jak jakiś tuman, co nie ma kompletnie pojęcia zabiera głos!
Reklama