UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda że nie ma tylu chętnych aby pomóc biegiem w sobotę 28.10 rodzinie która straciła cały dobytek w pożarze.
  • @Mex. - No właśnie zgadzam się tam 30 zł a tu tylko 10zl. Ale ja biegnę i tu i tu. ..
  • @Mex. - No właśnie zgadzam sie z tym i tylko 10 zl a tam 30,ale ja biegnę w obydwu. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Biegajacpomagam(2017-10-26)
  • @Mex. - Co za bzdury piszesz! Można nie biec w biegu i także pomóc tej rodzinie, wpłacając pieniądze, lub przekazując na jednej z licznych zbiórek. Więc wstrzymaj się z takimi "oskarżeniami" - bo nie każdy musi pobiec, żeby pomóc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    teżpomagam(2017-10-26)
  • Bieg o którym piszesz współorganizuje kościół dlatego nie ma tylu chętnych . Poczytaj sobie ile procent że zbiórek otrzymują poszkodowani gdy właśnie kościół zbiera kasę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Jamaleg(2017-10-26)
  • @teżpomagam - No też prawda, ma Pan/i rację.
  • @teżpomagam - @teżpomagam - nie wiem czy biegasz ale robiąc sobie dodatkowe wybieganko to tak jak byś robił/a rutynowy trening tym bardziej dystans nie męczący. Pisząc komentarz miałem na myśli ludzi na co dzień biegających. Pozdrawiam nie obrażam.
Reklama