UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niektórzy komentujący to nie rozumieją słowa "honorowy". A etatowcy mają przecież w pewien sposób płacone za krew, bo mają nieobecność usprawiedliwioną w pracy, czyli dzień wolny ale płatny. Ja mogę oddać kolejną donację dopiero w maju. Do zobaczenia!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    @zz3@ww45(2022-04-25)
  • @@zz3@ww45 - Jak wezmę sobie urlop na żądanie to też zapłacą... Wystarczy że się honorowo coraz większe podatki płaci.... A na obniżenie się nie zapowiada... Dosyć tego wykorzystywania.... Skoro za wszystko trzeba płacić to niech płacą a jak nie to niech się rząd goni, maseczki szyj, innym pomagaj, na zrzutki wpłacaj a te tłuste koty tylko sobie kieszenie napychają...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Stały 21(2022-04-25)
  • @Stały 21 - A jak tobie bedzie potrzebna krew, ,,
  • @mkt - A co ma jedno do drugiego? Ja mówię o odpłatności.. Wszyscy by chcieli za darmoszkę. Ale jak ty coś chcesz to walą Ciebie z każdej strony
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Stały 21(2022-04-26)
  • @Stały 21 - Nie masz obowiązku oddawania krwi, nikt nikogo do tego nie zmusza. Jeżeli ludzie dobrowolnie oddają i to ich sprawa i guzik Cię to obchodzi. Chcesz swoją krew sprzedawać to znajdź sobie kupca i przestań marudzić
  • @Stały 21 - niestety bajtki są i to pisowe....
Reklama