UWAGA!

Braniewo: Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

 
Elbląg, Braniewo: Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku
fot. nadesłana

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w pobliżu miejscowości Bobrowiec. W zdarzeniu śmierć poniósł 48-letni obywatel Rosji, który z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności wypadku.

Wczoraj o godz. 11.30 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został poinformowany, że w pobliżu miejscowości Bobrowiec w gm. Braniewo doszło do wypadku. Na wskazany odcinek drogi natychmiast wysłano policyjne patrole. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 48-letni kierowca zjechał nagle na lewy pas jezdni, uderzył w drzewo , a następnie wpadł do rowu. Mężczyzna podróżował sam. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń kierowca zmarł.
       Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, prokuratorem oraz biegłym z zakresu medycyny sądowej. Policjanci zabezpieczyli ślady, a także przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadka. Czynności w tej sprawie trwają.
      
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Była mgła i wieża kontrolna źle naprowadzała.
  • dzwonic po ekipe pis(dochodzeniowka pana macirewicza)
  • do traw, jesteś nielogiczny ponieważ, jeśli dobrze rozumiem twój wpis, to kpisz z komisji Maciarewicza i nie zgadzasz się z jej to znaczy tej komisji ustaleniami, wniosek - komisja nie zna się na wypadkach lotniczych wobec tego nic konkretnego i zgodnego z prawdą nie ustali. Stąd rodzi się pytanie czy nie chcesz wyjaśnienia wypadku w którym zginął rusek? A jeśli chciałbyś rzetelnego wyjaśnienia wypadku opisanego w powyższym artykule, to powinieneś postulować o wezwanie komisji Laska, ten pewnie zaraz znajdzie jakąś dziurkę w asfalcie lub czołgającego się ślimaczka, którego kierowca chciał ominąć.
Reklama