UWAGA!

Braniewo: Zatrzymani za pobicie 49-latka

 
Elbląg, Braniewo: Zatrzymani za pobicie 49-latka

Trzy osoby w wieku od 16 do 23 lat odpowiedzą za pobicie 49-latka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzani zaatakowali pokrzywdzonego na jednej z braniewskich ulic, uderzając i kopiąc go po całym ciele. Co więcej, policjanci ustalili także, że mężczyzna nie był jedyną ofiarą 16-latka.

W poniedziałkowy wieczór oficer dyżurny został powiadomiony, że pobito mężczyznę. We wskazane miejsce natychmiast wysłano policjantów. Patrol prewencji ustalił wówczas, że grupa osób zaatakowała 49-letniego mężczyznę, który wyszedł do sklepu po papierosy. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawcy bili go, a gdy przewrócił się na ziemię zaczęli go kopać. Następnego ranka podejrzani byli już w rękach funkcjonariuszy. Do jednostki policji doprowadzono dwóch nieletnich oraz 21- i 23-latka. Co więcej, sprawdzenie w systemach wykazało, że 16-latkowie przebywają na ucieczce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Kryminalni pracując nad sprawą ustalili również, że jeden z nieletnich nie tylko uczestniczył w pobiciu 49-latka, ale również tego samego wieczoru zaatakował innego mieszkańca Braniewa, powodując u niego uszkodzenia ciała (nieletni zaczepił 20-latka, a podczas szarpaniny wybił mu zęby).
       Wczoraj policjanci przedstawili pełnoletnim sprawcom zarzut pobicia, za co może im grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. O losie 16-latków natomiast zadecyduje teraz sąd rodzinny. Minioną noc nieletni spędzili w policyjnej izbie dziecka.
      
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • zutylizować
 • Tylko eliminacja za wczsu takich typów może dac jakiś efekt. Oni i tak kiedys kogos zabiją lepiej ich wytłuc.
 • Czyli chcesz go zabić zanim on zabije kogoś? Wtedy ktoś będzie mógł zabić ciebie zanim sam zabijesz. Wtedy ktoś inny będzie mógł zabić tego co może zabić ciebie, a wtedy ktoś zupełnie inny może chcieć zabić tego co mógł zabić tamtego, który mógł zabić ciebie, bo ty chciałeś zabić kogoś zanim i on zabije. Stop! Szczerze? Nieciekawie i tylko szczęściem w nieszczęściu, w tej fantazji, byłoby dla ciebie jakbyś trafił na mnie, no bo ja to tylko bym ci w mordę strzelił.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  bitch-please(2015-05-07)
Reklama