UWAGA!

Budowlane zakupy w Internecie

 Budowlane zakupy w Internecie

Rozwój sklepów internetowych jest niepodważalny. Z roku na rok rynek ten zyskuje na wartości. Możliwe staje się to między innymi dzięki takim sklepom jak Budujesz.pl – jest to prawdziwy lider w segmencie budowlanym. Swoją pozycję Budujesz.pl umacnia od 25 lat. Przez cały okres działalności na rynku grupa zyskiwała niezbędne doświadczenie, które pozwoliło stworzyć jeden z najlepszych i najpopularniejszych sklepów budowlanych w polskim Internecie.

Swoboda wyboru
       Najmocniejszą stroną Budujesz.pl jest jej bardzo szeroka oferta, do której jednak przejdziemy za chwilę. Warto bowiem na chwilę zatrzymać się na samej funkcjonalności udostępnianych narzędzi. Strona internetowa sklepu została przemyślana w taki sposób, aby w możliwe najlepszy sposób odpowiadać na potrzeby osób realizujących zakupy w sieci.
       W efekcie dostępna oferta prezentowana jest w sposób przejrzysty i atrakcyjny. Każda kategoria produktowa została w odpowiedni sposób opisana, natomiast znajdujące się w nich produkty zostały przedstawione w formie graficznej (liczne zdjęcia) oraz tekstowej – klienci mogą zapoznać się z jego parametrami technicznymi, a także wszystkimi mocnymi stronami.
       Co więcej, do dyspozycji użytkowników sklepu oddana została zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której każdy jest w stanie w odpowiedni sposób dostosować wyświetlaną ofertę. Możliwe jest spersonalizowanie wyników pod względem konkretnych producentów, przedziału cenowego bądź w oparciu o istotne parametry techniczne.
       Co jednak decyduje o sile sklepu Budujesz.pl? Skupiona wokół niego społeczność, dzięki której zakupy realizowane są jeszcze sprawniej i skuteczniej. Klienci sklepu dzielą się bowiem swoimi opiniami i recenzjami wybranych produktów, dzięki czemu z łatwością możemy się przekonać, czy rzeczywiście są one warte zainteresowania. Wszystko to sprawia, że sklep cieszy się renomą zarówno wśród klientów, jak i specjalistów rynku.
      
       Szeroki asortyment
       Budujesz.pl stale rozszerza swoją ofertę. Obecnie obejmuje ona około 150 tysięcy produktów, jednak liczba ta stale rośnie. Wszystko dzięki współpracy z najlepszymi producentami, których wyroby cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i na światowych rynkach.
       Co jednak można znaleźć na Budujesz.pl? Katalog jest niezwykle rozbudowany i obejmuje między innymi:
  • elektronarzędzia – dostępne są produkty, które okażą się przydatne zarówno na budowie, jak i podczas wykonywania prac remontowych czy naprawczych. Wspomnieć można chociażby o bardzo bogatym wyborze wiertarek, wkrętarek, wiertarko-wkrętarek, szlifierek, frezarek, obrabiarek, ale również o elektronarzędziach ogrodniczych oraz rozmaitych akcesoriach,
  • narzędzia – czyli wszystko to, co potrzebne jest specjaliście oraz domowemu majsterkowiczowi. W kategorii tej znajdziemy między innymi klucze, narzędzia lakiernicze, budowlane, glazurnicze, śrubokręty, młotki, wyposażenie warsztatowe oraz narzędzia samochodowe,
  • artykuły sanitarne – dostępne są przede wszystkim urządzenia i produkty wykorzystywane w łazienkach, czyli rozmaite umywalki, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, a także meble i akcesoria łazienkowe. Zakupić można również baterie wykorzystywane w kuchniach i innych pomieszczeniach,
  • instalacje – w tej kategorii przydatne produkty znajdą przede wszystkim osoby poszukujące urządzeń i części grzewczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych,
  • elektryka – polecić należy między innymi osprzęt elektroniczny, a także wszystkie elementy wchodzące w skład oświetlenia – lampy, żarówki, wyłączniki etc.,
  • ogród – sklep internetowy Budujesz.pl nie zapomina również o posiadaczach ogrodów, zarówno tych małych, jak i dużych. W ofercie znajdują się kosiarki, myjki, narzędzia ogrodnicze oraz meble,
  • budowa – mowa w tym miejscu o typowych wyposażeniu budowlanym, ale także o akcesoria malarskich oraz chemii budowlanej,
  • dom i wnętrze – w tej kategorii dostępne są produkty, które przydadzą się w każdym domu. Zakupić można chociażby chemię gospodarczą, okucia czy akcesoria porządkowe.

Jak więc widać, oferta sklepu jest bardzo szeroka. Znajdziemy w nim zarówno urządzenia i produkty specjalistyczne, jak i przeznaczone do zastosowania amatorskiego. Co jednak najważniejsze, klienci Budujesz.pl mają możliwość skorzystania z wyrobów znanych marek, gwarantujących najwyższą jakość wykonania.

Budujesz.pl – netpunkty
       Swoją siłę sklep budujesz również za sprawa obsługi odbioru osobistego. Realizowany jest on za sprawą specjalnych netpunktów, które są zlokalizowane w 17 miasta w Polsce. Co ważne, dostawa produktów do tych punktów jest darmowa. Klienci mogą na miejscu sprawdzić zamówiony produkt i przekonać się, czy na pewno spełnia ich oczekiwania.
       W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, istnieje możliwość rezygnacji z zakupu i dokonania zwrotu produktu na miejscu. Dzięki temu klienci nie tracą cennego czasu i pieniędzy.
       Gdzie zlokalizowane są netpunktu Budujesz.pl? W Białystoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie (Białołęka i Ursynów).

Budujesz.pl – kontakt
       Internetowy sklep budowlany Budujesz.pl cieszy się ogromna renomą również dzięki profesjonalnej obsłudze klienta. Zespół kontaktowy w każdej chwili jest gotowy udzielić odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.
       Są oni do dyspozycji zawsze, gdy pojawią się wątpliwość związane z ofertą, sposobem dostawy zamówionych produktów, cenami, usługami gwarancyjnymi czy dostępnością konkretnych rozwiązań. Wystarczy skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.


      
      
----------Art. sponsorowany----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie