UWAGA!

Cały świat u Twoich stóp

 
Cały świat u Twoich stóp

Wygodne, a przede wszystkim stylowe fasony, prosto z Francji w atrakcyjnych cenach oraz rozmiarach na każdą stopę - sklep Milan przebojem wszedł na elbląski rynek i od dwóch lat swoim klientkom daje to, co najlepsze! Zobacz więcej zdjęć.

Buty, które stoją na półkach przyciągają wzrok oryginalnym fasonem, bogatą gamą kolorystyczną oraz atrakcyjną ceną. Kolekcja obuwia sklepu Milan przeznaczona jest przede wszystkim dla tych kobiet, które cenią sobie wygodę, mają własny styl i stawiają na indywidualizm.
       Bo dobrze dobrane buty to coś więcej niż część garderoby. To coś, dzięki czemu możemy wyrazić pasje, charakter oraz nastrój. Właśnie takie obuwie oferuje Milan, piękne, z charakterem, bardzo dobrej jakości. Sklep nie ogranicza się do klasycznych rozmiarów, to właśnie tam znajdziesz obuwie większe, nawet i w rozmiarze 44! Sklep Milan wychodzi na przeciwko oczekiwaniom klientek i proponuje im również torebki, stylowe, w ciekawych fasonach.
       Sklep Milan miał zaszczyt obsłużyć swoich pierwszych klientów dwa lata temu. Od tego dnia posiadamy już własną bazę zadowolonych klientek, lecz bezustannie staramy się pozyskać zaufanie kolejnych Pań i sprostać ich wymaganiom. To właśnie dla nich otworzono drugi sklep, w Nowym Dworze Gdańskim.
      
       Chcesz zobaczyć więcej? Sprawdź szczegóły na stronie sklepu!
      
      
Sklep Obuwniczy MILAN
       ul. 3 Maja 12/10
      
       Godziny otwarcia:
      
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 10 do 18
      
       Sobota:
       Od godz. 10 do 15
      
      
       Nowy Dwór Gdański

       ul. Czesława Miłosza 18
      
       Godziny otwarcia:
      
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 10 do 18
      
       Sobota
       Od godz. 10 do 15
      
      
Sklep obuwniczy Milan jest jednym ze sponsorów programu "Metamorfoza - Twoje piękno w dobrych rękach"
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej