UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tryskacie jadem a sami nic nie zrobiliście i nie zrobicie żeby naprawić elblag jak zobaczę palec w dol w moim komentarzu udowodni tylko ta teze. .. .w necie jesteście bogami a w zyciu niedoleznymi umysłowo i emocjonalnie namiastka człowieka. Pewnie większość jest tutaj zatrudniona żeby hejtowac i przesciogac się w tym kto lepiej komus wbije. Ile wy zrobicie macie jakiś plan przedstawcie teraz jeśli cos szykanujecie. .. .Prosta zasada masz tyle pary by w necie rzadzic. .. .to zginiesz na ulicy. .. bo nie masz odwagi i inteligecji jak i sily by cos zrobić dla elblaga i przez to wyladowujesz się tutaj hejtujac innych. Wspolczuje wam co to robicie. .. .jestescie slabi. .. zal mi was i za razem przykro. .. bo wlasnie dzięki takim ludziom nic się nie zmienia w tym miescie. .. pokaz jak jesteś slaby. .. .. daj mi minusa. .. a potem schowaj się w swoim kacie. .. a potem o tobie zapomnimy. .. .a ci co mieli odwage walczyc, zmieniac zostaną zapamiętani. .. Pozdrawiam ludzi nie bojących się walczyc o lepsze jutro.
  • Widac dostałem 10 minusow a wiec udowodniłem swoja teze i te 10 osob co daly mi minusa sa tak slabi ze jednym strzalem by na dzielni roztrzaskal a potem sam niczym cezar wskazal nad nimi palec w dol żeby wykonczyc. .. daj mi minusa więcej :) dzięki temu jestem jeszcze silniejszy niż ty i dalej będę walczyl i będę glosowal na Edmunda. .. im więcej zrytych beretow którzy skazaliby swoja matke w necie i zwyzywali ja żeby zaistnieć. .chce zobaczyć miny na samym końcu jak to wszystko wyjdzie i się uda. .. internet jest miejscem słabych ludzi którzy w naturalnych warunkach by zgineli. .. hjterzy trolle tutaj wynajęci sprzedawczyki wyzywam was na pojedynek w zyciu. .. zawsze was pokonam :) proszę a teraz wyladujcie się na mnie i zostawcie Edmunda i cala akcje jeśli tylko to wam pomoze wyladowac swoja frustarcje. .. ale dajcie szanse temu miastu i nie podcinajcie już skrzydel komus kto się nie boji o nie walczyc. .. dziekuje za uwagę :)
Reklama