UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szanowny autor wypowiedzi prawdopodobnie nie zna najnowszej technologii pt Pyroliza. To technologia znacznie bardziej ekologiczna i przyjazna środowisku niż spalarnia, nie emitujaca smrodu i też znaczną jej część mozna finansować z funduszy unijnych. a produktem ubocznym jest gaz który napędzać może urzadzenia do produkcji pradu, ciepła itd
 • zna, a temperature do pyrolizy z czego pan weźmie? ze śmieci? nie wystarcza, tak to nie działa, że jest za darmo, a instalacje utylizacjei smieci Elbląg już posiada i spisuje się ona dobrze, to że Olsztyn ma zamiar zbudowac taką instalacje nie oznacza, że Elbląg też powinien bo u nas akurat nie potrzeba. Weźcie się przekopem Mierzei zajmijcie lepiej. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  mgrochrśrod(2014-10-17)
 • Gadanie, że to będzie za darmo to bzdura! Koszty utrzymania takiej instalacji są duże! Trzeba coś robić z toksycznymi odpadami o mniejszej objętości, ale za to bardziej toksycznymi, trzeba wszystko na bieżąco naprawiać, w końcu trzeba dostarczać energię dodatkowo i to dużo! a za to już miasto bedzie płącić. Po prostu nie potrzebujemy takiej spalarni bo gospodarowanie odpadami już u nas dobrze stoi!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  mgrochrśrod(2014-10-17)
Reklama