UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Co z odpadami z kwarantanny w związku z koronawirusem?

 
Elbląg, Co z odpadami z kwarantanny w związku z koronawirusem?

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi odpadów wytwarzanych w gospodarstwach domowych przez osoby objęte kwarantanną oraz w innych miejscach wyznaczonych do odbywania przez osoby kwarantanny, Główny Inspektor Sanitarny informuje, że odpady takie nadal należy traktować jako odpady komunalne.

Główny Inspektor Sanitarny wskazuje, że osoby przebywające w miejscu swojego zamieszkania chorują na różne choroby zakaźne, np. grypę, i z tego powodu odpady komunalne nie są zaliczane do medycznych odpadów o właściwościach zakaźnych.

Główny Inspektor Sanitarny wyjaśnia, że kwarantanna oznacza odosobnienie osoby zdrowej, która była narażona na zakażenie wirusem  SARS-CoV-2, w celu zapobieżenia szerzenia się choroby COVID-19.

Przeczytaj: pismo Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Klimatu.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • A co na to Ministerstwo Odpadów?
  • Jarosław, jako największy "odpad"Polski powinien zostać. .. ..
  • A EPKG dało mydło w płynie i wode i ryć mają, nawet srodka do dezynfekcji rąk nie dali na śmieciarke !!! tylko do dezynfekcji kabiny ! To jest jakaś parodja !!! maseczek zero !!! A dyrektor głupoty wypisuje !!!
  • Jak EPGK sobie nie radzi to zamknąc firme i pani kierownik też sobie niech poszuka nowej pracy razem z cała tam elitą !!!! głupoty wypisują i narażają ludzi tam pracujących na chorobe !!!!!
Reklama