UWAGA!

CRW Dolinka będzie zamknięte

 Elbląg, CRW Dolinka będzie zamknięte
(fot. Anna Dembińska)

Od niedzieli, 3 czerwca, Centrum Rekracji Wodnej Dolinka będzie zamknięte - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przerwa potrwa trzy tygodnie i jest spowodowana przeglądem serwisowym basenowych urządzeń.

Przegląd serwisowy ma potrwać do 25 czerwca. W czasie przerwy w działalności CRW Dolinka elblążanie mogą korzystać z krytej pływalni przy ul. Robotniczej. 
red.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Super!!!!Nie ma to jak przeglady w okresie letnim. Na dworze upal, a basen zamkniety na m-c. Zarzadzajacy tym przybytkiem musial chyba marketing i zarzadzanie na PWSZ skonczyc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  37
  2
  orangutan(2018-06-03)
 • Zeby tylko nie serwisowali tak jak swojego czasu, gdzie niemilosiernie odkladano termin przywrocenia uzytecznosci obiektu. A karnety uzytkownikow lecialy i pensyjka tez sie administratorom dolinki zgadzala. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  1
  Znamjato(2018-06-03)
 • Szkoda, że zamknięto teraz w upały, bo na basenie można się umyć, to najlepsza miejska łaźnia. Teraz żeby się wykąpać trzeba zużyć wodę we własnym mieszkaniu.
 • WEŹ CZŁOWIEKU idź do biedro po rozum
 • Za darmo nie chciałbym odwiedzić tego miejsca. Często obiekt ten był zamykany z powodu bakterii w wodzie. Pamiętam sytuację, że jakiś ćw, ok ze, sr. ał się do wody. WSTYD!
 • czy można być nago w saunie w Eg?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  turysta(2018-06-03)
 • Jaki szef taki basen. Jest ciepło więc zamyka. Bez komentarza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Słowa(2018-06-03)
 • Nie rozumiem tych komentujących elbląskich frustratów, przecież i tak nie chodzicie na żaden basen to po co się udzielacie z Waszymi żenującymi wypowiedziami. Ktoś kto regularnie pływa to umie sobie poradzić w takiej sytuacji, gdzie zamykają obiekt w celu przeglądu. Zamiast ślęczeć przed kompem to naucz się jeden z drugim pływać i w czerwcu chodź na mosir a jak nie umiesz to płacz, że dolinke zamknęli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  10
  pływak(2018-06-03)
 • @pływak jak lubisz pływać w szmbie to po co zabierasz głos
 • to misto powinno się nazywac Hejtbląg
 • Elbląg jest zagłębiem komunistów i resortowych dzieci.
 • Ja nie znam żadnego prawdziwego komunisty, ewentualnie byłego komunistę ale skoro twierdzisz że jest ich sporo to znaczy że obracasz się w takim środowisku, szkoda a już myślałem że miasto jest wolne od takich ludzi jak Ty. Z drugiej strony dzieci resortowe to osoby urodzone najpóźniej w 1989 roku czyli dziś mają prawie 30 i nadal śmiecie się nazywać dziećmi resortowymi, no to takich znam, to są nieroby co im załatwiają posady dzieki Pisowi proceder ma się dobrze a Ty z pisu czy jako komuch?
Reklama