UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • W ramach rekonesansu wypełniłem ten test (tylko 11 prawidłowych odpowiedzi), ale mam pewne obawy co do planowanego Wielkiego Testu. Wynikają one stąd, że zestaw pytań przypomina mi popularne, bardziej rozrywkowe niż wiedzowe, teleturnieje z polskich stacji telewizyjnych jak Milionerzy, czy Postaw na milion. Osobiście wolałbym, aby test zawierał pytania, na które udzielenie odpowiedzi wymaga wiedzy zdobytej z źródeł historycznych czy faktograficznych, a więc bardziej naukowego podejścia. Pytania o kotka czy powrót jednostki wojskowej są bardzo fajne i pożyteczne, ale chyba nie w tym teście. Aha mam pytanie do organizatorów czy ten test dotyczy całej historii miasta czy też okresu po II wojnie. Ten z tego wydania wskazuje, że jednak bardziej powojennego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Kandydat na ...(2019-09-28)
 • redaktor @Kandydat na ... - Test będzie dotyczył Elbląga na przestrzeni całych jego dziejów, ale pytać będziemy nie tylko o historię, ale o różne dziedziny życia. Aktualne quizy to rozgrzewka, jak będzie podczas Wielkiego Testu, przekona się Pan już 16.10 :) Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  redaktor(2019-09-29)
 • Nie pouczaj organizatorów, nie chcesz nie bierz udziału, chcesz to podporządkuj się organizatorom. A najlepiej weź incjatywę we własne ręce. Moim zdaniem to ma być test popularno - naukowy. Ma być nauka poprzez zabawę. W teście będzie 60 pytań tu w quizie miałeś 15 czyli 1/4 - więc nie wiem na jakiej podstawie prognozujesz co i z jakich lat będzie. NIECH RZĄDZI I REGUŁY USTALA ORGANIZATOR, W INNYM WYPADKU KAŻDEMU COŚ NIE BĘDZIE PASOWAŁO. Pozdrawiam i liczę na udaną zabawę. Ps. W teście chyba nie chodzi o wiedzę wykutą??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Tomasz 85(2019-09-29)
Reklama