UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wielkie brawa i uznanie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Jana Brzechwy przy ul. Romualda Mielczarskiego 45 na Zatorzu. Ja również jestem z Was bardzo dumny. Elblążanin
  • Zgadzam się w pełni. Świetny quiz. Piękne ilustracje przy każdym pytaniu. W przygotowanie tych interesujących pytań włożono sporo pracy, ale było warto. Brawo uczniowie. Każdy mieszkaniec Elbląga powinien zmierzyć się z tymi pytaniami. Dla sprawdzenia swojej wiedzy lub dla nauczenia się czegoś o historii naszego miasta. Świetna lekcja historii w pigułce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    Magd@(2021-03-20)
  • @Magd@ - Bez urazy, to nie jest świetny quiz i wiedzy nie pogłębia. To są podstawowe fakty o mieście. Dla uczniów - ok, dla dorosłych- nuuuda.
  • Quiz ułożyły dzieci ze szkoły podstawowej, więc pytania są adekwatne do ich wieku. Takie ostre opinie mogą je tylko zranić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    3
    Katy1(2021-03-20)
  • Uwierz, że napotkani po drodze przypadkowi przechodnie nie potrafiliby udzielić prawidłowych odpowiedzi na większość z tych wg ciebie banalnych pytań. Może zadaj te pytania w gronie swoich najblizszych-w różnym wieku. Wtedy znajdziesz odpowiedz jakie to proste, podstawowe pytania dla przeciętnego elblazanina, nie wnikającego w historię Elblaga
  • @Magd@ - Rozumiem że bronisz swojego zdania ale fakty są jakie są. Przykro mi, quiz jest banałem.
Reklama