UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ranny, tylu gratulantów i powierników fachowości oraz dobrej opiniii, że aż dziwi, że ten pan z PISu, przepraszam, aktualnie z Solidarnej, czy jak tam te klony jarusiowe się nazywają. .. A skoro taki naj, naj, naj, to czemu, nawet za PISu, nie wychodził sobie innej posadki, jak tylko nauczyciel historii w jednej z bardziej niż przeciętnych szkół ponadgimnazjalnych w mieście? Mierny z niego nauczyciel, czy plecki za wąskie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Golaid(2016-03-15)
  • Bo może nie każdy ma parcie na to co pan powyższy sugeruje. Z Pawłem pracowałem w tej "bardziej niż przeciętnej szkole" i choć PIS i jego odłamów politycznych nie trawię w żadnej postaci moge o Pawle tylko powiedzieć same dobre słowa i gdyby tylko ta część prawicy miał więcej takich członków. A powyższy wpis sugeruje przepraszam co? Że w szkołach z bardziej wymagającymi niż np w II LO (pracowałem tam kilka lat i były to wakacje nie praca - wykład i czekanie nie wyniki) uczniami mają pracować miernoty nauczycielskie? Powodzenie Paweł.
Reklama