UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Za PO i Tuska taka sól sprzedawana była w marketach jako konsumpcyjna, amber gold było legalna działalnością, a kredyty we frankach wciskali kłamiąc, że to bezpieczne. Rudy się spakował, pojechał do Merkelowej, sól zjedliśmy, amber gold upadło, a kredyty zostały, których się spłacić nie da, bo banki uważają, że nie ponoszą ryzyka walutowego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  15
  Polska płacze(2021-03-02)
 • @Polska płacze - Za tuska za kaczynskego za tuska za kaczynskiego Zrozum wreszcie że pis po czy po pis to to samo guano Towarzystwo wzajemnej adoracji sklucajace Polskę i Polaków
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Zielarski(2021-03-02)
 • @Polska płacze - Teraz Za PIS, za kilo dobrych jabłek płacę nawet 10 zł/kg (a jak trafie promocję 5 zł)Za dobre masło 7 zł (nie piszę o shicie sprzedawanym po 3 sztuki), PIS podniósł koszty życia o 700% i podnosi dalej a naiwni się cieszą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  Teraz Polska płacze(2021-03-02)
 • @Zielarski - @ Zielarski Ty się najpierw po Polsku naucz pisać, bo błędy robisz takie, że aż wstyd się Polakiem nazywać.
 • @Polska płacze - A kto był w tamtych czasach prezesem jednego z największych banków w Polsce, który jak piszesz wciskał ludzią kredyty we frankach? Nie wiesz? Co telewizja Kurskiego nie podała? To ci powiem, Mateuszek. Tak ten sam Mateuszek, który jest dziś twoim premietem. Co zatkało kakao.
Reklama