UWAGA!

Czytelniczka: Tak wygląda park po zabawie młodzieży

 Elbląg, Park Park im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego
Park Park im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego

- Tak wygląda okolica ramp, gdzie dzieciaki jeżdżą na deskach i hulajnogach. Taki obrazek to typowy widok w tym miejscu - pisze nasza Czytelniczka, która w środę (2.09) przesłała nam zdjęcia wykonane w Parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Zobacz zdjęcia.

- Przesyłam zdjęcia z parku przy ul. Mickiewicza, jestem przekonana, że czytelnicy będą mieli wiele do powiedzenia na ten temat. Tak wygląda okolica ramp, gdzie dzieciaki jeżdżą na deskach i hulajnogach. Taki obrazek to typowy widok w tym miejscu. Najwyższa pora coś zmienić -  pisze w liście do naszej redakcji Czytelniczka.  

 Zdjęcia wykonała w Parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego w środę rano. Jak twierdzi, kilka dni temu spacerowała tam około godz. 17 i "było jeszcze gorzej".

- Nie potrafię powiedzieć, czy codziennie rano wygląda to identycznie. Jednak na pewno jest z tym problem. Dzieciaki są po prostu zmęczone, biorą napój i rzucają gdzie popadnie puste butelki. Mam taki apel do rodziców i "sportowców", żeby zwracali uwagę na otoczenie i dbali o nie, bo w parku bawi się dużo maluszków i jest to miejsce ogólnie zadbane. Kilka razy w tygodniu jestem w tym parku i zawsze widok jest podobny. Miałam jednak nadzieję, że oni to zbierają po skończeniu zabawy, dzisiaj się okazało, że jednak nie - pisze kobieta. 

 

oprac. daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama