UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Kiedy las dorasta do wieku dojrzałości, zawarte w nim drewno może zacząć tracić swoje właściwości, dla których tak chętnie jest wykorzystywane. W odpowiednim momencie leśniczy zleca przerzedzenie lasu, aby pozostawić w nim najdorodniejsze drzewa, które staną się w przyszłości tak zwanymi nasiennikami – wyjaśnia Jan Piotrowski. "pierwsza cześć wypowiedzi prawdziwa. Kasa, kasa jest potrzebna druga, jakie pozostawienie najdorodniejsza drzewa, skoro widać, że tniecie całymi połaciami ?? Durni z ludzi robicie ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    ??????(2020-03-31)
  • @?????? - A czy las moze czekac tyle lat z wycinka, co na przyklad cieplo z elblaskiego ratusza, bo oni tam, nie wiem czy nie maja siekier, czy pil, bo cos slabo im to tam idzie. Wroble cwierkaja, ze podobno nie da sie tego zrobic przez najblizsze 100 (slownie sto)lat. Nie ma tam podobno kim, ups klin, no nie. .Klim jakis im tam przeszkadza i zasypal ich tak pytaniami, ze v-ce J. Nowak tak sie wnerwil, tak sie wnerwil, ze nie wiem co chcial powiedziec. Dla mnie sprawa prosta, jak te buki co tu scinamy, przyjada z Elblaga chca przesuszyc na tarcice- dajemy Przyjada po proste sztuki na maszty - dajemy ale cena juz inna. .wiadomo, . .a ci od ciepla nic, tyle tego mamy, mowie o drewnie opalowym, ze caly Elblag I pol Gdanska mozna by ogrzac, ale co chciliby za darmo ? ja mysle, ze nie ma koordynacji, ,oni nie pytaja, a my co sprzedajemy na okolo, bo wszyscy i tak lepiej placa. kto - tym tak sie dokladnie interesuje ?. Jak nie ma rozdzielnika wytycznych to kto to wszystko ogarnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    siekierowy(2020-03-31)
Reklama