UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zdjęcie w artykule wygląda jak Kaliningrad. To miasto powinno być silne i mocne jak Trójmiasto bo ma warunki do tego. Patrząc na rozwój Gdańska czy Olsztyna, Elbląg próbuje coś robić ale to są ogromne tyły pod lat 90.Minęło 30 lat a ja widzę te same postacie w polityce. Gratulacje mieszkańcy. Wybieracie władze wzorowo
 • "To miasto powinno być silne i mocne jak Trójmiasto bo ma warunki do tego. Patrząc na rozwój Gdańska czy Olsztyna. .. "Gdańsk jest stolicą aglomeracji, a Olsztyn łyka kasę wojewódzką dla siebie - zobacz chociażby ofertę imprez letnich - miasto o połowę większe od Elbląga, a bez porównania. A takie jest życie - bez kasy nic nie zrobisz. "Gratulacje mieszkańcy. Wybieracie władze wzorowo"A co - mieszkańcy mieli wybrać Wilka, który zadłużył miasto pod korek?
 • A kogo wybrac, jak startujacy kontrkandydaci jeszcze gorsi od obecnego?Gdyby startował jakis rozsadny kandydat, to zapewne by wygral. A tak mamy co mamy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  Koczkodqn(2021-06-25)
 • Olsztyn to wiocha i nigdy nie stawiaj jej za wzór, mieszkańcy Trójmiasta bardzo lubią Elbląg i część chce tutaj zamieszkać, życie w 3 City wcale nie jest takie różowe.
 • Wilk był tylko półtora roku, już to nie ma.
Reklama