UWAGA!

Dachowanie do rowu melioracyjnego

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 28
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Dachowanie do rowu melioracyjnego
fot. Witold Sadowski

O dużym szczęściu może mówić kierująca, której pojazd po dachowaniu wpadł do wypełnionego wodą rowu melioracyjnego. Przed utonięciem uratowała ją szybka reakcja przejeżdżających tamtędy kierowców. Do zdarzenia doszło dziś (16 kwietnia) około godz. 7.30, na 373. kilometrze drogi krajowej nr 22, na wysokości miejscowości Fiszewo. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był całkowicie zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.

Z informacji uzyskanych od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 30-letnia kierująca volkswagenem passatem jechała drogą nr 22 w kierunku Elbląga. W pewnym momencie, na prostej drodze, z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Następnie pojazd zjechał na prawą stronę jezdni i dachując po pokonaniu kilkunastu metrów poboczem wpadł do wypełnionego wodą rowu melioracyjnego. Szybka reakcja przejeżdżających tamtędy kierowców i wydobycie przez nich kobiety z auta uratowało kobietę przed utonięciem.
       Na miejscu zdarzenia wezwano służby ratownicze i policję. Kierująca passatem została zabrana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala w Malborku. W działaniach ratowniczych brali udział strażacy z JRG1 w Elblągu i OSP Jegłownik. Zabezpieczyli oni miejsce zdarzenia i przeszukali teren poszukując innych ewentualnych poszkodowanych w tym wypadku. Jak się okazało - kobieta podróżowała sama. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był całkowicie zablokowany.
      
Witold Sadowski

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama