UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłam na pikiecie i zapewniam panów z partii Korwin, że nikt mi za to nie zapłacił. Skoro już tam byliście, trzeba było porozmawiać z nami. Każdy z nas chętnie powiedziałby o swoich rodzicach. Resortowe dzieci, czyli tak jak ja i nasi znajomi - dzieci nauczycieli, pracowników dawnego Zamechu, księgowej, handlowca pracującego w państwowych sklepach, dentysty. .. .
  • gości z Korwina chciał rozmawiać to buczeliście jak bydło
  • Jest pani Oślepiona Tvnem - KOD Jest To NOWOCZESNA - PO. W Warszawie płacili za bycie na demonstracji !!!Proszę nie być głupi i nie dać się zmanipulować. Mam pytanie czemu Demokracji PO była Dobra a pisu nie jest DObra ??!!! Zostali Wybrani Demokratycznie więc proszę pomyśleć najpierw, potem coś robić !!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    14
    KOalicjaObronyDupokracji.(2015-12-19)
  • 1.Nie obrażaj tych którzy myślą inaczej. 2.Dupek z KORWIN nie chciał rozmawiać, przyszedł przeszkadzać w demonstracji KOD. 3."Demokracja" pis-u polega na tym, że nie szanują konstytucji na którą ślubowali posłowie, a dziś chcą tę konstytucję wyrzucić na śmietnik. 4.Zostali wybrani bo obiecywali konkretne rzeczy: 500 zł. podniesienie kwoty wolnej od podatku, a nie rozwalenie TK.
  • Czemu was nie było na obchodach rocznicy grudnia '70 , jak pani jest taka obrończyni demokracji. Ale odpowiedź nasuwa się sam wy jako resortowe dzieci byliście po tej stronie co wasi ojcowie komuchy z krwi kości. , więc rocznice gdzie oddaje się hołd ludziom którzy oddali życie za wolną Polskę was nie interesują wy tylko bronić swoich czerwonych układów!
  • A ile było osób na tych obchodach? Czy wszyscy, którzy w tym czasie zostali w domach (zdecydowana większość elblążan) to komuchy? Spytaj rodziców jak walczyli z komuną, bo teraz to wszyscy pozują na bohaterów, a w rzeczywistości tylko niewielki odsetek Polaków aktywnie zwalczał reżim. Zdecydowana większość Polaków była bierna.
  • To zapisz się do KODu to też kasę dostaniesz, a nie płaczesz że ci nie zapłacili.
  • Nie mam zamiaru nikogo obrażać, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie nawet jak mi się ono nie podoba. Mam natomiast kilka pytań do uczestników tego protestu, i byłbym szczęśliwy jak by mi ktoś na nie odpowiedział z sensem, a nie na zasadzie, - bo ja tak uważam. Jak się protestuje, to intencja musi być czysta i wyrazista by ludzie wiedzieli przeciw czemu się protestuje. Nie popieram niczego, jeżeli nie jestem przekonany o słuszności poglądów. Skoro pani dołączyła do tego protestu, to proszę mi odpisać przeciw czemu pani protestowała ?
  • JEŻELI KTOŚ COŚ PISZE, TO PROSZĘ SIĘ PODPISAĆ CHOĆBY NAWET PSEUDONIMEM. Myślę że jest pani od wpisu na którego temat jest ta dyskusja. Pozwolę sobie zacytować to co pani napisała i poproszę o wyjaśnienie, bo to zestawienie myśli jest co najmniej dziwne;, ,1.Nie obrażaj tych którzy myślą inaczej. 2.Dupek z KORWIN ", - uważam że, Jeżeli się oczekuje szacunku dla siebie, to trzeba go też okazać innym.
Reklama