UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PiS-owscy i jak się okazuje KORWIN-owcy czy inne tam KUKIZY15 to margines pozbawiony wyobrażni, to ludzie niezdolni do sformułowania jakiejkolwiek własnej opinii. Powtarzają bez przerwy o przywiązaniu do stołków, o kasie od Petru, o jakichś komunistycznych konotacjach. Jaki ciasny trzeba mieć umysł i charakter zwykłej zawistnej szum... aby nakręcać się tego typu bredniami. Byłem na pikiecie, nie działam w KOD-zie, "nie siedziałem na stołku", jestem obywatelem "gorszego sortu" i prawdę powiedziawszy dopiero wasze komentarze skłoniły mnie do aktywnej działalności przeciwko typowo polskiej zawistnej tępocie.
  • Ten margines pokazał w DEMOKRATYCZNYCH jakbyś nie zauważył wyborach, co myśli o poprzednikach, o tym jak tą swoją demokrację, ktorej TY teraz bronisz człowieku. Skoro to jak mówisz MARGINES, to czemu ma większość w sejmie, może z wyjątkiem KORWIN? Niezmiernie ciasny trzeba mieć umysł, by bronić ludzi, ktorzy podnosili podatki, wiek emerytalny, a jedyne co obniżyli to wiek posylania dzieci do szkół, bo po 8 latach ICH DEMOKRATYCZNYCH rządów, których teraz bronisz na wiecach tego typu, kasa Państwa jest pusta i cały system grozi zawaleniem, co sami przyznali m. in. uzasadniając podniesienie wieku emerytalnego. Tylko szumowiny popierają wyrywanie małych dzieci z domów i pchanie tychże dzieci w lapy systemu rok wcześniej, by rok wcześniej trafiały jako siła robocza na rynek pracy. Gratuluje wartosci i solidnej analizy faktów. Nie popieram PiS, ale widząc jak teraz płaczą ci, co jeszcze niedawno wrzeszceli o dorzynaniu PiSowskich watach i rok temu darli mordy by nie robić polityki na ulicach, gdy rok temu PiS wyprowadzał swoich zwolenników na ulice w ramach protestów przeciwko sfałszowanym wyborom samorządowym (PSL 110% poparcia bodajże w Gdańsku - dokładnie gdzie nie dam se ręki uciąć). Gdzie wtedy byłeś OBROŃCO DEMOKRACJI?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Rozbawiony(2015-12-19)
  • No jak to gdzie?! Manifestowałem razem z Tobą!
Reklama