UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a redaktor wyglądał tak =====> ( krzycząc "Duda to marionetka" )
  • Bo Duda to marionetka, która tańczy tak jak jej kaczor zagra i tylko kompletny de.. tego nie widzi.
  • Bo tr prawda Duda to marionetka, która tańczy jak mu kaczor zagra
  • admin To pomówienie. Takie słowa przez gardło by mi nie przeszły! :)
  • Włodek następnym razem powstrzymuj swoją niewyparzoną buzię i przestań się wypierać swoich słów bo stałem 3 metry od ciebie i powtórzyłeś ten okrzyk z 4 x !!!!!
  • Obywatelu, czasy się zmieniły ale metody macie ciągle takie same. Przelew wysłany, czekamy na kolejne zdjęcia. Brawo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Komenda(2015-12-19)
  • dokładnie to nie Gęsicki, jego nawet tam nie było a te foto to zrobione w sylwestra w 2017/2018 roku !
  • fajnie, że ktoś zrobił to zdjęcie, to ewidentny dowód na to jak stronniczy i nieobiektywny jest Pan Gęsicki-wydawca Portelu. Ja wiem, że taka moja ocena spływa po Panu Gęsickim jak po kaczce, niemniej jednak to ogromny wstyd, żeby ktoś kto kieruje portalem internetowym (rzekomo obiektywnym) kompromitował się w taki sposób.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Andres(2015-12-19)
  • admin Drogi Andresie, obiektywny to jest Dziennik Ustaw. Każdy wydawca, no może poza p. Stankiewiczem z Gazety Polskiej i ojcem Rydzykiem (wiadomo z czego), ma swoje poglądy, a nawet prawo do ich wyrażania. Przyzwoitość wymaga tylko żeby przedstawiać je jako swoje. Wstyd to wygłaszać "jedynie słuszne" opinie w imieniu wszystkich Polaków. A czy krzyczałem "Duda to marionetka"? Ależ oczywiście, że tak. W końcu po to tam przyszedłem, a w dodatku mam podstawy żeby tak myśleć. Kolega nie wyłapał sarkazmu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    15
    admin(2015-12-19)
  • widzę, że szanowny Pan i jak mniemam cała redakcja zmienia retorykę bo dotychczas przy wielu okazjach zapewnialiście, że nie jesteście stronniczy etc. Ale to fajnie, że postanowiliście zdjąć maskę, lepsze to niż wciskanie elblążanom kitu, że nie sympatyzujecie z wiadomą opcją polityczną. Teraz przynajmniej nikt nie będzie miał złudzeń. Jeszcze gdyby szanowny Pan wydawca sprecyzował czy dalej PO czy już przerzuciliście się na Petru to będziemy wdzięczni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Andres(2015-12-19)
  • przypominam "adminowi", że w Polsce nie ma już komunizmu i każdy może mieć i wyrażać swoje poglądy także p. Stankiewicz i o. Rydzyk. A teraz retoryczne pytanko, jako że szanowny pan redaktor Gęśicki jest w pewnym stopniu osobą publiczną wobec tego musi liczyć się z oceną czytelników więc czy można "sarkastycznie krzyczeć że jest on marionetką"? Wydaje się że na takie pomówienia potrzebne są jakieś dowody, a szczególnie jeśli to dotyczy prezydenta RP.
  • pozdrowienia dla Gęsickiego od Derlukiewicza
  • admin Szanowny Andresie - nic się nie zmieniło. Ani PO, ani Nowoczesna. Ciągle ten sam stary, dobry, zdrowy rozsądek.
  • a czym parał się Gęsicki w latach '80 i początkach '90 ??
  • Szanowny Panie Gęsicki, gdzie zatem był Pański zdrowy rozsądek, kiedy PO w czerwcu sprowokowała całą tę awanturę z Trybynałem Konstytucyjnym, gdzie był Pański zdrowy rozsądek, kiedy PO niekonstytucyjnie położyła łapę na naszych pieniądzach z OFE. czy mam dalej wymieniać?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Andres(2015-12-19)
  • Panie "admin", który pański wpis jest prawdziwy pierwszy "To pomówienie. Takie słowa przez gardło by mi nie przeszły!" czy drugi ". .. A czy krzyczałem "Duda to marionetka"? Ależ oczywiście, że tak. W końcu po to tam przyszedłem. .. "?
  • Wymieniaj.
  • admin Drogi Panie Andresie, jako stały czytelnik portElu zauważył Pan zapewne, że ograniczamy się wyłącznie do spraw lokalnych. A mój zdrowy rozsądek podpowiadał mi, że po skoku PO na dwa miejsca w TK prezydent Andrzej Duda skieruje sprawę do... TK i wyprostuje sprawę. Przyznaję samokrytycznie, że w tym wypadku zdrowy rozsądek mnie zawiódł - prezydent wybrał drogę konfrontacji i zaogniania kryzysu konstytucyjnego.
Reklama