UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ksiądzMietek twój nick i twoje głupie wklejane memy że się nie pomyliłem nazywając ciebie matołem. I tego nie zmienią twoje wynaturzenia jakim ty jesteś katolikiem. "Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem" Adam Mickiewicz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    hamulcowy(2017-03-26)
  • @hamulcowy - Twoja opinia tyle mnie interesuje co opinie posła Krasulskiego na temat jego walki z komuną. "Księża i prałaci, wy oczekujecie zbawienia tylko od złota, od kanonu i protokołów, a tych środków, których nie posiadacie, domagacie się od władzy ziemskiej; wy, którzyście powinni podźwignąć i zbawić ziemię, domagacie się od ziemi, żeby ona was podźwignęła i zbawiła. Nie mówcie, że ludy was opuszczają; to wy je opuściliście; one was szukają na posterunku waszym i tam was nie znajdują; one chcą się podźwignąć, a wy je w dół spychacie" Adam Mickiewicz "Wykłady paryskie". Czy coś się zmieniło? Pozdrawiam. Alleluja i do przodu. Pluj sobie dalej, przecież jesteś "chrześcijaninem".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    KsiądzMietek(2017-03-26)
  • @hamulcowy - "Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań" Tadeusz Kościuszko to zapewne Polak drugiego sortu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    KsiądzMietek(2017-03-26)
  • @hamulcowy - "Widziano rządy despotyczne posługujące się tą zasłoną religii w przekonaniu, że była ona najmocniejszą podporą ich władzy; wówczas to wyposażono w sposób możliwie najbogatszy księży kosztem nędzy ludów. Przyznano im najbardziej oburzające przywileje łącznie z zasiadaniem przy tronie. Słowem, do tego stopnia rozmnożono łaski, dobra i bogactwa duchowieństwa, że połowa narodu z tego powodu cierpi i jęczy w nędzy, podczas gdy oni nic nie robiąc opływają we wszystko" Tadeusz Kościuszko zapewne od dzisiaj Polak drugiego sortu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    KsiądzMietek(2017-03-26)
  • @hamulcowy - "Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę, czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi". ks. Józef Tischner
  • @hamulcowy - Musicie baczyć, aby nie wyzyskiwali waszej wiary ci, co Boga i Ojczyznę mają wciąż na ustach, ale sam fałsz i obłudę w duszy, co dla swoich prywatnych celów gotowi są nadużyć kościoła i ambony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    WincentyWitos(2017-03-26)
Reklama