UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wy nic nie potraficie od lat. W innych miadtach były imprezy, działały fontanny a w Elblągu nie. Za co wy bierzecie pensję. Od roku zamknięci na amen ale do sklepu pchacie się na zakupy.
  • w których miadtach były imprezy?, i w których miadtach działały fontanny? Ty nie potrafisz niczego od urodzenia
  • Fontanny np karpacz łeba itd z tego co byłem i widziałem
  • ostróda - sylwester z dwójką szanowny gościu, warszawa, kraków,
  • kasta zrobi impre, zenek przyjedzie na wyspe spichrzow. robole holota zje kebaba w cenie 3 zapije browarkiem w promocji z biedry, stado stestuje most wroci do domu, w gazedzie 150 zdjec i bicie piany ile w tym pizdziszewie sie dzieje, sezon na wypadki otwarty i kto umarł, w wakacje bedzie upal, lodziarnie zarobia a reszta wyjedzie w pi.. nad morze albo za granice,
  • No gosciu.Przeciez te imprezy w tych wymienionych miastach sa sponsorowane przez Kurskiego czyli PIS a ze PIS nas okrada czyli Gosciu zaplaciles rowniez i Ty. Tylko cie tam nie bylo. Mieszkasz i zyjesz Tu. A ci co mowia prawde i palca w d... nie trzymaja pisiora to h. .. dastaja. Czyli Elblag. Jestem dumna ze urzad gardzi takim rzadem. Wuec sie nie podniecaj. Wyjedz stad i laz na imprezki organizowane przez Kurskiego. Glupin narodem latwiej zarzadzac ! Wiec jazdaaaaa
  • Trójmiasto, jarmark dominikanski był.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    FrajerzyElb(2021-05-13)
  • Operacja covid to idealna wymówka dla wszystkich nieudaczników urzędniczych- nie można, nie da się "-)
  • Nie pisz bzdur.
Reklama