UWAGA!

Dni Otwarte Wyprzedaży w Toyocie!

 Dni Otwarte Wyprzedaży w Toyocie!

Rabaty nawet do 16 tysięcy złotych czekają na osoby, które w weekend 22-24 listopada zdecydują się na zakup nowego auta w salonie Toyota Jacek Knedler w Kazimierzowie. Zapraszamy na Dni Otwarte Wyprzedaży! Zobacz zdjęcia.

2019 rok w Toyocie jest rokiem siedmiu premier. Na rynku pojawiły się nowe modele RAV4, Corolla SD, Corolla HB, Corolla TS, Camry, Supra, Proace City Verso. Ostatnie tygodnie roku to najlepsza okazja, by kupić je i wiele innych modeli Toyoty po atrakcyjnych cenach. Toyota Jacek Knedler, elbląski diler tej marki, zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na Dni Otwarte Wyprzedaży.

- Każdy, kto zamówi auto podczas Dni Otwartych Wyprzedaży, ma gwarancję, że je odbierze przed świętami Bożego Narodzenia. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty dotyczące cen modeli z 2019 roku, jak i dodatkowego wyposażenia. Jako elbląski diler marki oferujemy również gratisowy pierwszy przegląd, to oszczędność nawet do tysiąca złotych, a także oferujemy możliwość przechowania opon w pierwszym sezonie za symboliczną złotówkę – mówi Robert Różalski, kierownik sprzedaży w Toyota Jacek Knedler.

Przykładowo model Toyoty C-HR, zarówno z silnikiem benzynowym jak i hybrydowym, można kupić z rabatem do 14 tysięcy złotych. Rabat na Corollę w wersji hatchback wynosi do 13 tysięcy złotych, a najmniejszy model – czterodrzwiowy Aygo – z klimatyzacją i radiem – można kupić do 5 tysięcy złotych taniej, czyli już za 37 300 zł.

Dni Otwarte Wyprzedaży będą też okazją do zaprezentowania nowego modelu Toyoty C-HR po liftingu – z mocniejszym silnikiem o pojemności dwóch litrów i mocy 184 koni mechanicznych.

 

Dni Otwarte Wyprzedaży w Toyota Jacek Knedler

piątek, 22 listopada w godz. 8-17

sobota, 23 listopada w godz. 9-14

niedziela, 24 listopada, w godz. 10-14

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Toyota Elbląg

Kazimierzowo 4b

tel. 55 236 09 00

046@toyota-polska.pl

 

 

---- artykuł promocyjny ----

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie