UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do TeżKtosia ty mi powiedz, jakie tam macie możliwości nad tym waszym zalewem chyba tylko chodzić na ryby i na grzyby, bo raczej nic innego tam nie porobisz! Więc wieśniaku pier. .. .. morda. Bo, jak co do czego przychodzi to żeby iść do kina czy na zakupy to frajer. .Jeździsz do Elbląga pacanie!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ktoś33(2014-01-30)
  • Założę się, że do kina nie chodzisz zbyt często, a może nawet rzadziej niż ja, nie wspomnę o teatrze czy muzeum. Do Multikina mam 20 minut samochodem, więc tyle co z końca Elbląga :) Twoje zajęcia i atrakcje to na pewno siedzenie na balkonie któregoś tam piętra i chodzenie po Carefourze. Współczuje. A właśnie grzyby, ryby, biwaki na plaży, darmowe kąpiele latem i lodowisko zimą, spacery z dziećmi po lesie wędrówki rowerowe to są atrakcje. Zakupy codzienne robię u mnie, bo sklepów tyle aby tylko pieniędzy starczyło, a na lepsze to tak jak wszyscy, nawet ty na Trójmiasto trzeba walić, bo Elbląg to wielka dziura.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    TeżKtoś(2014-01-30)
Reklama