UWAGA!

Dobra cena to podstawa!

 Dobra cena to podstawa!
fot. Anna Dembińska

Podobno szczęścia nie dają, ale nikt nie zaprzeczy temu, że są ważne. Dlatego każda operacja związana z pieniędzmi powinna być dla każdego z nas jak najbardziej korzystna. Dobry Lombard doskonale o tym wie i stawia na konkurencyjne ceny. Zobacz zdjęcia.

Najdroższy skup, najtańsza sprzedaż
       Dobry Lombard stawia na korzystne transakcje i zadowolenie klienta. To właśnie tam możesz bardzo dobrze sprzedać złoto i srebro, sprzęt AGD, telefony komórkowe czy laptopy. A co jeśli chcesz kupić coś, za co musiałbyś dużo zapłacić? Również i wtedy warto zajrzeć na ul. 1 Maja, bo właśnie tu, w Dobrym Lombardzie, znajdziesz wiele rzeczy w atrakcyjnych cenach.
      
       Warto rozmawiać
       Dobry Lombard stawia głównie na dobre, bardzo rozsądne, a przede wszystkim konkurencyjne ceny. To właśnie tam dokonasz takich transakcji, które wywołają poczucie dobrze wydanych albo uzyskanych pieniądzy. Dlaczego? Dlatego, że Lombard stawia na indywidualne podejście do klienta. Ponadto przy wyższych pożyczkach oprocentowanie można negocjować.
       Masz kosztowną rzecz, ale nie wiesz, ile właściwie jest warta? Przyjdź i sprawdź to w Dobrym Lombardzie, który zajmuje się również profesjonalną wyceną, na którą otrzymasz certyfikat.

  Dobra cena to podstawa!
fot. Anna Dembińska


       Tak wiele w jednym miejscu
       Potrzebujesz szybkiej, krótkoterminowej pożyczki, tzw. chwilówki? Zajrzyj do Dobrego Lombardu, to właśnie tutaj masz możliwość jej wzięcia na atrakcyjnych warunkach. Miejsce to oferuje również  sprzęty RTV i AGD, telefony czy laptopy, a także piękną biżuterię. Dobry Lombard stawia również na szeroki wybór e-papierosów oraz ma wszystkie akcesoria z tym związane.
       Szczególnym punktem działalności sklepu jest skup i sprzedaż zegarków szwajcarskich. To właśnie tam znajdziesz takie marki jak Breitling, IWC, Omega czy Tag Heuer – wszystkie z certyfikatami oryginalności.
       Dobry Lombard zajmuje się również transakcjami związanymi z antykami - to właśnie tu dobrze sprzedasz i kupisz wartościowe oraz wyjątkowe rzeczy.
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? A zatem zajrzyj do Dobrego Lombardu, sprawdź również stronę internetową.
      


       Dobry Lombard
       ul. 1 Maja 7/11

      
       Godziny otwarcia:
      
       Poniedziałku do soboty
       Od godz. 10 do 19
      
       Niedziela
       Od godz. 10 do 14
      
       Tel: 500 495 500
       55 230 00 15

      
      
----------Reklama---------
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie