UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Miał być Rejtan Europy i walka do śmierci, miało być veto niewzruszalne, a wyszło jak zwykle: W obliczu tego, że pozostałe 25 państw zwyczajnie stworzy swój własny fundusz, bez Polski i Węgier, zwyczajnie nie było innej możliwości, jak się wycofać. W zamian za mgliste wytyczne - niepowiązane z jakimikolwiek zmianami w rozporządzeniu dotyczącym praworządności - oba reakcyjne centra Europy wycofały się na z góry upatrzone pozycje. Dla Węgier to żaden problem, bo Orban ugrał co chciał i ograł polski rząd (co w sumie nie jest osiągnięciem, iż pijany szympans wygrałby z polskim rządem w dowolnej kategorii), a Ziobro, deklarujący "weto albo śmierć"zostaje w zabawnej pozycji. Ja to tylko jestem ciekaw jak teraz te nieudolne sieroty PiSowskie będą bułki dla Polski w Brukseli kupować, bo podczas tego negocjacyjnego pajacowania zakończonego totalną klęską poobrażali wszystkich partnerów z Europy, zatem chyba teraz aż do Bydgoszczy przyjdzie im jeździć, nieudacznikom; [I czy tow. Koliński nie miał racji od samego początku? Heh:)] Hashtagi: #patoprawica, #LudzieHonoru, #UE, #PiSkleska
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    34
    RobertKoliński(2020-12-11)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Koliński. A powiedzcie mi zgodnie z wasza tajemna wiedza co to takiego ugrał premier Orban czego nie ugrał Morawiecki Bo jak mniema to nie macie o tym żadnego pojęcia
  • RobertKoliński Korzystny okres wyborczy na kompromitację (nieuchronną)całego tego dzisiejszego pajacowania za 2 i 3 lata w kraju, po ostatecznym wyroku TSUE, który wasze weto pogrąży; nawet tu dał się PiS wydutkać:)Chętnie porozmawiam szerzej na temat tej i innych porażek PiSu, ale wieczorem, iż chwilowo zajętym okrutnie; jednakowoż proszę się nie krepować i w międzyczasie oświecać tu wszystkich i wskazywać, czego jeszcze nie wiem/y:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    RobertKoliński(2020-12-11)
Reklama