UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cały czas się zastanawiałem czy w tym PRZESTĘPCY ktoś zauważy zagubionego dzieciaka ??? Całkowicie zgadzam się z autorem. Zrobił źle a nawet bardzo głupio, napewno za to zbierze z nawiązką, tylko kto miał mu pomóc w problemie - zagonieni za kasą rodzice (jeżeli są), czy skostniałe zmocheryzowane społeczeństwo które na problemy z seksualnością jest w stanie zalecić szklankę zimnej wody, trzy zdrowaśki lub publiczny lincz. A to przecież też jest dzieciak, tylko sam nie zapanował i nikt tego nie zauważył żeby pomóc. Wiem co mówię mam trzech synów 24,20 i 10.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Bąbel(2013-11-19)
  • Po pierwsze - 16 lat to już nie taki całkiem dzieciak, a prawie dorosły facet, który potrafi prawidłowo ocenić czy robi dobrze czy źle. Inaczej - jeśli robi źle, to doskonale zdaje sobie z tego sprawę, robi to w pełni świadomie i z pełną wiedzą że robi właśnie komuś krzywdę. Zdaje sobie także w pełni sprawę z tego co go spotka gdy zostanie złapany. .Reasumując - w pełni świadomy swoich czynów i ich konsekwencji. A że nie ma gdzie upuścić nasienia, to znaczy że mamy przymykać oko na ataki na małe dzieci? Od wieków nastolatkowie radzili sobie z tym "na własną rękę", ale widać czasy się zmieniają i teraz każdemu wolno będzie macać małe dzieci?!? Kto z Was podeśle mu do ośrodka swoje dziecko do macania? Tacy hojni i wyrozumiali dla niego jesteście, to śmiało! A pisanie że przecież nie zrobił nic strasznego, to plucie w twarz rodzicom tych dziewczynek i im samym, a przede wszystkim NIEDOPUSZCZALNY przejaw pobłażania dla zwyrodnialców. Dzisiaj niczym strasznym nie jest niszczenie psychiki dziecka poprzez dobieranie się do jego narządów płciowych, a jutro co? Przymkniecie oko na gwałt? Bo co? Bo przecież to nic aż tak strasznego? Bo przecież takie dziecko może spokojnie żyć dalej? NIE!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    4
    Edek..(2013-11-19)
Reklama