UWAGA!

Dorwać pedofila (opinia)

 Elbląg, Dorwać pedofila (opinia)

Przez cały świat, od Dominikany po Polskę, od Kanady po Australię przetaczają się ostatnio akcje skierowane przeciwko pedofilom. Za kratki trafia wielu zwyrodnialców, o czynach których żaden rodzic, jeśli chce spać spokojnie, lepiej żeby zbyt wiele nie wiedział. To obrzydliwe zboczenie, kiedyś często bagatelizowane i zamiatane pod dywan, spotyka się w końcu z powszechnym potępieniem i przede wszystkim reakcją organów ścigania. A to, jak wiemy, nie zawsze było w naszym kraju regułą.

Trudno jednak uciec od refleksji, że każde miasto ma takiego pedofila na jakiego zasługuje. Z braku obleśnego faceta w białym siatkowym podkoszulku, albo jeszcze lepiej w czarnej sukience, w Elblągu padło na szesnastoletniego chłopca, w zasadzie dziecko jeszcze. Za sprawą matki natury dopadła go zapewne nawet nie burza, a prawdziwe tornado hormonów i popełnił kilka czynów zdecydowanie głupich, ale powiedzmy sobie szczerze, jeszcze nie zbrodniczych.
       Z literatury i filmu wiemy, że w niektórych krajach ojcowie świadomi mąk hormonalnych swoich synów, prowadzali ich do lupanarów, gdzie panie uprawiające najstarszy zawód świata przeprowadzały fachową terapię. Ich klienci wyrastali potem na zacnych i szanowanych obywateli. W naszym ultrakatolickim kraju takie podejście do problemów okresu dojrzewania raczej się nie przyjmie. W zamian, po wstępnym medialnym linczu, nieszczęśnik trafi najprawdopodobniej do jakiegoś ośrodka „wychowawczego”, gdzie zapewne koledzy potraktują go zgodnie z regułami obowiązującymi w stosunku do dorosłych przestępców seksualnych. Niezorientowanym nie polecam dociekania szczegółów. Tak zwana opinia publiczna będzie w każdym razie usatysfakcjonowana.
       Chłopakowi sugerowana w komentarzach internautów fizyczna kastracja raczej nie grozi, ale i tak ma już do końca życia przechlapane. Oczywiście, jak się zaraz dowiemy z komentarzy poniżej, pomysły w rodzaju skierowania tego nieszczęśnika na kilka sesji do dobrego psychoterapeuty nikogo w naszej elbląskiej społeczności nie zadowolą. Nie oczekuję też, żeby jakikolwiek sąd odważył się wyjść poza rutynowe i wygodne przez to rozwiązania. Raczej mało kto już się będzie zastanawiał, czy zastosowane środki były adekwatne do tego przypadku i czy aby na pewno spotkały tego, kto najbardziej na nie zasługiwał. Pamiętajmy, że statystyka jest nieubłagana i w naszym mieście działa przynajmniej paru prawdziwych pedofili, którzy zacierają ręce, że gniew ludu obrócił się tym razem w stronę tego dzieciaka.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • No cóż nie wiedziałem, że kiedyś z panem się zgodzę- ma pan rację. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  5
  na.ulicy.mówią(2013-11-19)
 • Zgadzam się z autorem tego artykułu. Za szybko wydajemy osądy a za mało MYŚLIMY.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  5
  rodzic.(2013-11-19)
 • Nie należy używać sformułowania 'w każdym bądź razie'. Jeżeli już to 'w każdym razie', ewentualnie ' bądź co bądź'. Z treścią artykułu się zgadzam. Przykre to co się dzieje, ale prawdziwe.
 • Nie mąk, a męka.
 • Nie ukrywam, sam miałem takie zdanie, że należy się łomot. Pewnie wielu innych również je podzielało. Teraz gdy sprawa się nieco przejaśniła zupełnie inny jest pryzmat tej sprawy. Chłopak jeżeli nie będzie odesłany na leczenie, niestety lepszym się nie stanie. Autor zyskuje pełne poparcie
 • zgadzam się również z autorem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  4
  majkimmmmm(2013-11-19)
 • Powiedz tak rodzicom obmacywanych dziewczynek, którym ślad w psychice zostanie na baaardzo długo, być może nawet do końca życia każde wejście do klatki schodowej będzie wiązało się ze strachem. A gniew ludu nie obrócił się w kierunku tego dzieciaka, ale w kierunku KAŻDEGO, kto dopuści się takiego czynu. Nie wiem jak Pan, Panie Włodku, ale ja mam 2 córki w wieku 6,10 lat i gdybym dorwał w swoje ręce jakiegokolwiek oblecha (czy to 16,czy 60-letniego), który w klatce schodowej szarpał i obmacywał moją córkę, to własnoręcznie urwałbym mu przyrodzenie przy samej du*ie! Nie ma i nie będzie pobłażania i głaskania po główkach zwyrodnialców! Dlaczego my mamy litować się nad zwyrodnialcami, gdy oni nie litują się nad swoimi ofiarami? Przestępca ma mieć większe prawa do nietykalności i zrozumienia niż jego ofiara? Nigdy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  36
  9
  Edek..(2013-11-19)
 • 16letni chłopak sam mógł iść do pań lekkich obyczajów, na pewno leżało to w jego możliwościach intelektualnych i finansowych, problem w tym, że on tam nie chciał iść wolał chodzić za małymi dziewczynkami, wiara w to, że jakaś tam terapia pomoże jest śmieszna, tego typu dewiacji się jeszcze nikomu nie udało wyleczyć, ten chłopak jest pedofilem i umrze jako pedofil, taki się urodził, jedynie kastracji może spowodować, że przestanie molestować dzieci
 • Cały czas się zastanawiałem czy w tym PRZESTĘPCY ktoś zauważy zagubionego dzieciaka ??? Całkowicie zgadzam się z autorem. Zrobił źle a nawet bardzo głupio, napewno za to zbierze z nawiązką, tylko kto miał mu pomóc w problemie - zagonieni za kasą rodzice (jeżeli są), czy skostniałe zmocheryzowane społeczeństwo które na problemy z seksualnością jest w stanie zalecić szklankę zimnej wody, trzy zdrowaśki lub publiczny lincz. A to przecież też jest dzieciak, tylko sam nie zapanował i nikt tego nie zauważył żeby pomóc. Wiem co mówię mam trzech synów 24,20 i 10.
 • Edek. Grunt to podgrzać emocje, nienawiść i namawiać do zemsty.
 • Po pierwsze - 16 lat to już nie taki całkiem dzieciak, a prawie dorosły facet, który potrafi prawidłowo ocenić czy robi dobrze czy źle. Inaczej - jeśli robi źle, to doskonale zdaje sobie z tego sprawę, robi to w pełni świadomie i z pełną wiedzą że robi właśnie komuś krzywdę. Zdaje sobie także w pełni sprawę z tego co go spotka gdy zostanie złapany. .Reasumując - w pełni świadomy swoich czynów i ich konsekwencji. A że nie ma gdzie upuścić nasienia, to znaczy że mamy przymykać oko na ataki na małe dzieci? Od wieków nastolatkowie radzili sobie z tym "na własną rękę", ale widać czasy się zmieniają i teraz każdemu wolno będzie macać małe dzieci?!? Kto z Was podeśle mu do ośrodka swoje dziecko do macania? Tacy hojni i wyrozumiali dla niego jesteście, to śmiało! A pisanie że przecież nie zrobił nic strasznego, to plucie w twarz rodzicom tych dziewczynek i im samym, a przede wszystkim NIEDOPUSZCZALNY przejaw pobłażania dla zwyrodnialców. Dzisiaj niczym strasznym nie jest niszczenie psychiki dziecka poprzez dobieranie się do jego narządów płciowych, a jutro co? Przymkniecie oko na gwałt? Bo co? Bo przecież to nic aż tak strasznego? Bo przecież takie dziecko może spokojnie żyć dalej? NIE!!!
 • niebawem dowiemy się, że ten biedny chłopiec padł ofiarą prowokacyjnych zachowań dziewczynekj i że nalezy mu zafundować wczasy na Dominikanie gdzie pod okiem sztabu psychologów podjęte zostaną próby wyleczenia go z pedofilii, za co pewnie leczący otrzymają Nobla, bo jak na dzisiaj, ta dewiacja jest nieuleczalna i własnie dlatego wprowadzono kastrację chemiczną sprawców tych zachowań
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  5
  chronićpedofiliiszczególnie(2013-11-19)
Reklama