UWAGA!

Dzień otwarty i warsztaty w CIiPKZ

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie, z okazji XV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, organizuje Dzień Otwarty oraz zajęcia warsztatowe adresowane do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać informację, wiedzę i pomoc na tematy związane z karierą zawodową.

Tematyka i terminy spotkań:
       22.05.2013 r. będzie dniem otwartym dla klientów.
       W godz. 9.00 – 14.00 każda osoba zainteresowana, będzie mogła zapoznać się z ofertą usług Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu oraz skorzystać z konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym lub psychologiem.
       23.05.2013 r. - w godz.9.00 – 12.00
       „Asertywność – jak być otwartym, naturalnym i skutecznym”, zajęcia obejmujące tematyką uświadomienie uczestnikom znaczenia typów asertywnych zachowań, które mają istotny wpływ na procesy komunikacji interpersonalnej.
       28.05.2013 r. - w godz.9.00 – 12.00
       „Jak zaplanować własną karierę?”, celem zajęć jest przekazanie osobom poszukującym pracy wiedzy dotyczącej tworzenia planu kariery zawodowej, dostosowanego do realiów rynku pracy oraz profilu zawodowego uczestnika zajęć.
       04.06.2013 r. - w godz.9.00 – 12.00
       „Dokumenty aplikacyjne”, w ramach zajęć uczestnicy zapoznają się z wymogami dotyczącymi pisania dokumentów aplikacyjnych, będą mogli także zredagować własne CV oraz list motywacyjny.
       12.06.2013 r. - w godz.9.00 – 12.00
       „Rozmowa kwalifikacyjna”, celem warsztatów będzie przygotowanie osób do rozmowy kwalifikacyjnej, w taki sposób by jak najefektywniej spełnili wymagania i oczekiwania pracodawców.
       Udział w zajęciach jest bezpłatny!
       Wszystkie zajęcia warsztatowe odbywać się będą w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu, ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych CKP), I piętro, pok. 103.
       Zapisy można zgłaszać telefonicznie pod numerem (0-55) 236-03-60 wew. 272 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu ul. Bema 54, pokój 105, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku grup zorganizowanych prosimy o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie tego faktu.
      
Kamila Gębica - Dolatowska, kierownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama