UWAGA!

Dzień Otwartych Drzwi w WSzZ. Zobacz Blok Operacyjny XXI wieku

 Elbląg, Nowy pawilon szpitalny już gotowy
Nowy pawilon szpitalny już gotowy (fot. nadesłana)

Jeśli chcą Państwo zobaczyć, jak wygląda i w jaki sprzęt wyposażony jest Blok Operacyjny na miarę XXI wieku, albo jakie warunki zapewniać będzie swoim pacjentom w Elblągu nowoczesna Anestezjologia, zapraszamy 28 listopada do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na Dzień Otwartych Drzwi. To wyjątkowa okazja, by choć przez chwilę znaleźć się tam, gdzie na co dzień, za zamkniętymi drzwiami, toczyć się będzie walka o ludzkie życie.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu informuje wszystkich mieszkańców miasta o zakończonej właśnie budowie nowego, bardzo nowoczesnego obiektu, w którym mieszczą się: Blok Operacyjny, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii i oraz Centralna Sterylizatornia.
       Z tej bardzo wyjątkowej i bardzo ważnej dla nas wszystkich okazji w czwartek, 28 listopada proponujemy Państwu niepowtarzalną możliwość obejrzenia nowo otwartych pomieszczeń.
       Wejścia grup zwiedzających na teren nowego obiektu będą się odbywały między godz. 11 a 17 w odstępach co pół godziny.
       Na osoby zainteresowane zwiedzaniem czekamy na parterze szpitala obok Izby Przyjęć.
       Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
      
      
      
Anna Kowalska, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • hahaha Titanic tonie a orkiestra gra dalej. Ten nowy blok to będzie dla "zwierząt równiejszych" według definicji Orwella. Dla pozostałych "zwierząt" zapisy po 2020 roku. A w "służbie zdrowia ????" - burd. el taki sam jak przed szpitalem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  hrabiaGeorge(2013-11-25)
 • A mi tam się podoba. Nawet nie tyle budynek bo piękny nie jest (chociaż fajnie nawiązuje do tej architektury która już jest, bez względu na to czy mi się podoba czy nie), ale idea. Elbląg musi się rozwijać, takie pomysły są potrzebne. Kolejka to nie problem nowych inwestycji ale chorego systemu. Chociaż dla mnie wściekłość za to, że trzeba czekac jest zrozumiała i się pod nią podpisuję. Nie ma co narzekać. Trzeba iść do przodu.
 • jest sie czym chwalic. Ale jak dlugo zwykly pacjent czeka na operacje na NFZ to juz sie nie pochwalicie. Ja z dzieckiem na wyciecie 3 migdalka czekam rok czasu. .. Patologia a nie opieka zdrowotna!!!
 • nie no odręki dzień dobry pani ma wyrostek zapraszam na tyły szpitala wsyscy czekają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  migdałek(2013-11-26)
 • A moim zdaniem jest to OGROMNE ZAGROŻENIE EPIDEMOLOGICZNE!!! Co za problem umieścić gdzieś rozbitą próbówkę z wirusem lub zostawić bakterię. Szpital służy do leczenia a nie do zwiedzania. Kto RZETELNIE posprząta- każdy kącik, każdą rzecz, każdą fugę każde wglębienie oczyszczą??? To propaganda Pani Gelertowej kosztem narażenia ZYCIA! Sanepid i Pan Prezydent powinni ostro potraktować taki Pokaz! Tam się LECZY! Nawet za PRL-u nie można było wszedzie sobie wchodzić bez odpowiedniego zezwolenia. Gratulacje! Mam nadzieję że nie trafię na Blok dla Zwiedzających. .. ups. .Operacyjny! po Dniu Otwartym.
Reklama