UWAGA!

Dziennikarze na koniach

 Elbląg, Dziennikarze co roku spotykają się na mistrzostwach w powożeniu
Dziennikarze co roku spotykają się na mistrzostwach w powożeniu

W najbliższą sobotę 26 maja w Ostródzie rozpoczną się VII Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem. Przedstawiciele mediów będą mieli okazję wykazać się umiejętnością jazdy bryczką, a także będą mogli spróbować swoich sił w rzucie podkową. Organizatorem imprezy jest pasłęcka firma Success Promotion.

Siedem lat temu Zbyszek Wątorski, prezes Success Promotion, wpadł na pomysł zorganizowania cyklicznej imprezy, która miałaby na celu integrację środowiska dziennikarskiego, zabawę dla okolicznych mieszkańców oraz promocję regionu. Pierwsze mistrzostwa w powożeniu zaprzęgiem odbywały się na terenie Stadniny Koni w Rzecznej koło Pasłęka. Od dwóch lat zabawa odbywa się na stadionie miejskim w Ostródzie.
     Z tej okazji na Warmię i Mazury przyjeżdżają dziennikarze znani z ekranu telewizyjnego oraz anten radiowych oraz gazet, którzy chcą spróbować swoich sił w powożeniu zaprzęgiem.
     VII Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem rozpoczną się 26 maja o godz. 10.00. Do godz. 15.00 będą odbywać się biegi eliminacyjnej oraz serie eliminacyjne w rzucie podkową. Imprezie towarzyszyć będą gry i konkursy dla publiczności. O godz. 15.30 uczestnicy mistrzostw popłyną w rejs po Jeziorze Drwęckim. Ok. godz. 16.30 rozpocznie się mecz piłkarski dziennikarze kontra politycy.
     Dzień później 27 maja odbędzie się finał VII Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem oraz VI Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Rzucie Podkową. Zabawa rozpocznie się o godz. 10.00.
     Udział w Mistrzostwach zapowiedziały takie gwiazdy mediów, jak Grzegorz Miecugow i Wojciech Jagielski, znany "wampir" telewizyjny.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)