UWAGA!

Dziesiąty rok portElu

Dziesiąty rok portElu

Wkraczamy w dziesiąty rok wydawania Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Na początku 2001 roku stały zespół redakcyjny rozpoczął codzienne publikowanie wiadomości z naszego regionu. Od tamtej pory ukazało się na łamach portElu ponad 40 tysięcy artykułów. Mamy prawo do dumy - w dziedzinie prasy internetowej należymy w Polsce do  pionierów.

Z tej okazji dziękujemy naszym Czytelnikom za stałą i z roku na rok coraz liczniejszą obecność na naszych stronach. To dzięki Wam oraz zaangażowaniu i ofiarności całego zespołu redakcyjnego mogliśmy wytrwać tak długo na trudnym elbląskim rynku mediów.
       Życzymy wszystkim Czytelnikom portElu by ten jubileuszowy rok obfitował w dobre wiadomości, a jesienią zaowocował mądrymi decyzjami przy wyborczej urnie.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • jakieś upominki, pamiątki, konkursy nagrody to gdzie? i pochlej-party :O
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  samuraj_power(2010-01-04)
 • Dziesięciolecie na rynku mediów elektronicznych, to bardzo piękny Jubileusz. Stąd najlepsze gratulacje dla Redakcji i Internautów. Życzenia na przyszłość, to dużo, dużo ciekawych wiadomości i informacji, oczywiście różnych - jak to w życiu - i tych dobrych, i tych złych, ale raczej dobrych. Wszystkiego najlepszego! Lubię Was czytać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krzysztof 44(2010-01-04)
 • Twórcom fenomenu-co-się-portEl-zwie, czyli Włodkowi Gęsickiemu i wieloletniemu redNacz-owi, Maćkowi Zareckiemu oraz wszystkim najwierniejszym czytelnikom życzę wszelkiej pomyślności w roku 2010 życzy rwel^_^
 • admin Może niezbyt jasno to napisałem - rozpoczynamy dziesiąty rok wydawania, ale dziesięciolecie bedzie za rok :-)
 • Dalszych wielu at istnienia pierwszego forum elbląskiego, wolnego od etykiety dworskiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-01-04)
 • Dobrze, że Elbląg ma taką gazetę. ale zdanie" jesienią zaowocował mądrymi decyzjami przy wyborczej urnie. " chyba trochę. .. hm. .nie na miejscu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ala Nadworska(2010-01-04)
 • Oj Alu! Pan Włodek nie mógł tak wprost napisać, że lewicy życzy sukcesu. Tak tajemniczo tylko wspomniał żeby mądrośc wygrała. To jego firma i może swoje poglądy wyrażać. Nic złego. Przyłączam się do życzeń. Powodzenia. PortEl jaki jest taki jest - ale jest. Pisanie w „ A moim zdaniem” to spora przyjemność od lat i niezłe ćwiczenia w „ konwersacji” . Pozdrawiam w 2010r. stałych prawicowych zwolenników neosocjalizmu, życzę dużo obiektywizmu w ocenie rzeczywistości. I oby boksu na najwyższym poziomie w „ A moim zdaniem” nie zabrakło w tym wyborczym roku. CZERWONY
 • Pani Ala zawsze dokonywała głupich wyborów przy urnie, więc jej takie życzenia nie w smak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2010-01-04)
 • Ale się czepiacie :D jak za rok będzie imprezka z okazji 10-cio lecia portelu to niech już teraz zaczną kubeczki portelowe gromadzić oraz inne suweniry dla wiernych czytelników i wybitnie zasłużonych portelowiczów :D Pozdrawiam serdecznie z dalekiego Hyde Parku i zapraszam z okazji zbliżającego się święta do najlepszej pizzerii w mieście czyli pizzerii na Traugutta w parku koło czołgu !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JASNOŚĆ niezalogowany(2010-01-04)
 • Gratulacje za wytrwałość, chętnie przy okazji swoistego jubileuszu przeczytałabym "jak to się zaczęło i dlaczego". A wtręt na temat urny wyborczej - moim zdaniem - nie powinien się zdarzyć. Wg mnie, bardzo interesujące są (w większości) artykuły młodych autorów, którzy widzą rzeczywistość jaka jest, a nie jaką widzieć się powinno. 9-latek, w moim rozumieniu, to dziecię raźne, zwinne, inteligentne, przekorne czasem, a nade wszystko - dające się lubić, tego też życzę Portalowi.
 • Rzetelna redakcja, rzetelne informacje. .. Oby tak dalej! Najlepsza Elbląska Gazeta Internetowa; ]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marszałek(2010-01-04)
 • Zycze dalszych sukcesow. (btw: samurajowi kupie lizaka)