UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jak rusek tu wlezie to po nas nawet smród nie zostanie a te szkolenia to jakby wróbel na nitce się szamotał. Ciekawe komu zależało na likwidacji tylu jednostek w części północno wschodniej kraju na przełomie ostatnich 15 lat i za jakie pieniądze obcej agentury. Ci zdrajcy powinni za to odpowiedzieć łbem. Ostatnio wiele filmów prawdy o żołnierzach wyklętych, o bezbronnych sanitariuszkach na wojnie pomagającym nawet okupantowi które trafiając w ręce wroga nawetnie mogły odebrać sobie życia bo nie miały broni. Były najpierw brutalnie gwałcone przez szwadron gestapo albo hordy ruskiej swołoczy a później mordowane z zimną krwią. Pokój i utrzymanie granic to jest nasze bezpieczeństwo a nie przekraczanie prędkości według policji i zatrzymanie na zakazie.
 • dopiero po zmianie władzy w panstwie widac ze mamy wojsko i cos sie dzieje obywatel moze zacząć czuć sie bezpiecznie a nie tylko zamiatanie pod dywan a czasów PO
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  OBSERWATORE(2016-03-06)
 • wojsko widać w internecie, na świętach itp. ogólnie wojska nie ma, jest przedszkole. każdy honorowy żołnierz część pensji jaką dostaje za to co robi na co dzień powinien oddać na jakiś szczytny cel. Fikcja i pozory, taka jest codzienna służba żołnierza Wojska Polskiego. I od strony dowódców i od strony szeregowców. Dobrze by było, aby jakiś dziennikarz spróbował dostać do służby (nie ujawniając się), jako szary człowieczek. Miałby dobry materiał na artykuł, jak to przebiega od strony cywila. Nie jakaś wypocina z wywiadu z panem pułkownikiem. A jakby mu się jakimś cudem powiodło, to również miałby materiał na kilka artykułów na temat tego jak wygląda służba żołnierza zawodowego. Myślę, że powstałyby artykuły na temat samych szeregowych, jaki mają stosunek do tego co robią. Na temat podoficerów też byłby doby materiał. Ogólna organizacja od wewnątrz również dałby ciekawy temat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  8
  to_maszek(2016-03-07)
 • Do to-maszek. Człowieku jak masz taką wiedzą to opisz to! Zrobisz coś dobrego dla ojczyzny! Jak patrzę na tą fotkę to widzę, że wyposażenie osobiste naszego wojska jest ciągle na poziomie armii Austro-Węgier. .. A gdzie kamizelki kuloodporne, gdzie kamizelki taktyczne z prawdziwego zdarzenia a nie te szelki dusicielki i chlebaki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  8
  mamdosc(2016-03-07)
 • możesz być pewien, że w obecnej chwili dla ojczyzny i obywateli więcej robi sprzedawca w sklepie czy piekarz w piekarni itp. Tylko nie pisz, że na wypadek wojny ble ble. .. .Dzisiejsza służba nie przygotowuje na taki czas.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  11
  to_maszek(2016-03-07)
Reklama