UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nie ma to jak poczytać "mądrości" z rana, od razu mam lepszy humor :) do super hiper znawcy z napędem turbo ultra laserowym podpisującym się to_maszek. .. nic nie napiszę, szkoda czasu. Do usera podpisującego się mamdosc - a wiesz w jakich okolicznościach i przy wykonywaniu jakich zadań obowiązkowa jest kamizelka kuloodporna ??? a co do wyposażenia "na poziomie Austro- Węgier" oj chłopczyku niewiele ty o wyposażeniu obecnej armii wiesz, oj niewiele.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  żołnierz(2016-03-07)
 • nic nie napiszesz, bo wiesz, że jest w tym więcej niż ziarnko prawdy. to nie są mądrości, a obiektywne spojrzenie. służyłem i doświadczyłem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  8
  to_maszek(2016-03-07)
 • Obiektywne spojrzenie powiadasz, rozumiem że służyłeś w 3-4 JW no i kilka razy PKW zaliczyłeś. Piszesz o oddawaniu pensji na szczytny cel (rozumiem że Ty tak robisz regularnie) piszesz o fikcji i pozorach ( skoro tak pracowałeś Twój problem) piszesz o intrygach sugerując akcje informacyjne z dziennikarzami. Poczytaj co Ty piszesz stek bzdur, intryg i pomówień. Jeśli faktycznie służyłeś w JW gdzie praca polegała na fikcji i stwarzaniu pozorów oddaj to co zarobiłeś na szczytny cel ale nie mąć społeczeństwu w głowach bo po prostu kłamiesz. Cytat – „Fikcja i pozory, taka jest codzienna służba żołnierza Wojska Polskiego” - dla mnie jesteś zwykłym kłamcą, nikim więcej, obrażasz wielu wspaniałych ludzi ciężko pracujących i narażających życie, zebrałeś wszystkich do jednego wora jak śmiesz ?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  żołnierz(2016-03-07)
 • a śmiem, bo widzisz w wojsku się służy, a nie pracuje. jeśli ktoś pracuje w wojsku, to jest pracownikiem wojska (w umundurowaniu). służba to jest poświęcenie i oddanie, a praca jest po prostu pracą od 7 do 15.ale masz rację, w wojsku są dobrzy ludzie. są szeregowi, którzy zasługują na więcej, a są szeregowi którzy nie zasługują na to co dostają i skamlą o więcej i tak jest we wszystkich korpusach. ci którym się należy, mają najmniej. oczywiście skoro jesteś żołnierzem to wiesz, że jest strona oficjalna i nieoficjalna. a mówiąc o fikcji i pozorach mam na myśli biurokrację, która wszystko rujnuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  6
  to_maszek(2016-03-07)
Reklama