UWAGA!

Dziś Wampiriada w CSE Światowid

 Elbląg, Dziś Wampiriada w CSE Światowid

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza we wtorek, 26 sierpnia na akcję poboru krwi,  którą po raz kolejny organizuje w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w godz. 8-12.

Zapraszam wszystkich krwiodawców i wszystkich którzy chcieliby zostać krwiodawcami - krwiodawca może zostać każdy kto skończył 18 lat, jest zdrowy i waży powyżej 50 kg.
       W okresie wakacyjnym zawsze brakuje krwi, ponieważ zwiększona jest ilość wypadków, a krwiodawcy przebywają na urlopach. Na krwiodawców czekają ciekawe nagrody.
      
      
      
      
organizatorzy

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • jakie te nagrody ? Czekolada ? Krwiodawcy jeżdżą do Niemiec bo tam dobrze płacą za krew i osocze. Jak nasz rząd zacznie szanować krwiodawców to będą tu oddawać a tak niech se sami oddają w sejmie. ..
 • satysfakcja, że pomagasz innym jest tu największą nagrodą a nie jakieś tam czekolady :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  MartaJanka(2014-08-26)
 • Typowe buraczane-polsko-elbląskie podejście do tematu. Jeżeli tylko dla profitów to robisz to należy się zastanowić nad dalszym sensem oddawania krwi. Ja oddaje krew przede wszystkim żeby pomóc tym co jej potrzebują, mieć dzień wolny od pracy a czekolady i tak oddaje albo wyrzucam w pracy na talerz. No ale polak nie może zrobić czegoś dla kogoś za darmo! Zawsze trzeba ponarzekać. Też bym chciał żeby płacili za to, ale nie po to oddaje krew.
Reklama