UWAGA!

Elbląskie cmentarze w sieci

 
Elbląg, Elbląskie cmentarze w sieci

Zarząd Zieleni Miejskiej w grudniu ubiegłego roku oddał do dyspozycji mieszkańców elektroniczną bazę danych osób pochowanych na cmentarzu komunalnym „Dębica”.

Do dyspozycji jest też internetowa wyszukiwarka osób pochowanych na cmentarzu komunalnym „Dębica”. Tak jak działająca wcześniej baza danych osób pochowanych na cmentarzu komunalnym „Agrykola” działa w programie „GROBONET 2.3” i umożliwia uzyskanie pod jednym adresem internetowym: www.polski-cmentarz.com/elblag informacji o osobach pochowanych na obu elbląskich cmentarzach komunalnych.
       Informacja o wyszukiwarce osób pochowanych (wraz z bezpośrednim łączem do strony internetowej) umieszczona jest również na stronie internetowej Zarządu Zieleni Miejskiej pod adresem: www.zzm.elblag.pl oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu pod adresem: www.umelblag.pl w zakładce Mieszkańcy/ Gospodarka Komunalna/ Cmentarze Komunalne.
       W przypadku pytań dotyczących Elektronicznej Bazy Danych osób pochowanych na elbląskich cmentarzach komunalnych można kontaktować się z Biurem Administracji Cmentarzy ZZM pod adresem internetowym: cmentarz@zzm.elblag.pl.
      
      
      
      
Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama