UWAGA!

Festyn żeglarski

Serdecznie zapraszamy elblążan na kolejny festyn żeglarski, który odbędzie się w sobotę, 15 maja, w Harcerskim Ośrodku Wodnym „Bryza”. Od godziny 12.00 do 17.00, na wszystkich zainteresowanych, tych młodszych i tych starszych, czeka wiele atrakcji, nie tylko tych, związanych ze sportami wodnymi.

O godzinie 12.00 harcerze i żeglarze wezmą udział w uroczystym apelu i podniesieniu bandery. O godzinie 13.00 rozpoczną się konkurencje sprawnościowe: walki na bomie, strzelnica golfowa, kręgielnia, składanie optymista, nauka węzłów żeglarskich, rzucanie kołem ratunkowym, ścianka wspinaczkowa, skrzynia umarlaka, strzelanie z wiatrówki i przeciąganie liny.
       Osoby biorące udział w konkurencjach będą otrzymywać punkty – pieczątki na specjalnych kartach. Ci, którzy zbiorą minimum połowę punktów, będą mieli do wyboru atrakcje takie jak: pływanie na optymiście, kajaku, pontonie, motorówce, omedze czy szalupie.
       Organizatorzy zapraszają także na imprezy towarzyszące: naukę pierwszej pomocy i kino nurkowe – 15 minutowe filmy o tematyce podwodnej. Podczas festynu będzie możliwość wspólnej fotografii z wikingiem, którą będzie można nabyć w formie znaczka okolicznościowego.
       Organizatorzy nie zapomnieli o atrakcjach dla podniebienia. Będzie można się posilić jadłem, które będzie serwowała firma Smakpol.
       Festyn organizują: HOW "Bryza", Komenda Hufca ZHP Elbląg i Centrum Współpracy Transgranicznej.
       Współorganizatorzy: Grupa Wodna, Bałtyckie Centrum Nurkowe Seawave, OSP – Ratownictwo Wodne, Jacht Klub "Zjawa".
      

 

hm. Mariusz Gągalski, HOW „Bryza”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Fest chyba żalu i krzywdy, jak długo Elbląg i żeglarze będą traktowani jak kategoria żadna. Port żeglarski?sprzęt?Wszystko dla tych śmirdzących mazur!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  meloman(2010-05-13)
 • To nie jest sprawa traktowania, bo niby przez kogo. Ludzie, epoka dawania i czekania skończyła się. To wszystko czynią i tworzą władze samorządowe, które w najmniejszym stopniu nie czują co to pojęcia, sportu, rekreacji, turystyki. To niereformowalna jak widać tabula rasa prześladująca nasze miasto, niewątpliwie na wyraźne życzenie wyborców, którzy ze zdziwieniem konstatują real. Tak, to na wyraźne wasze życzenie mamy to co mamy uświadomcie to sobie parafianie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-05-13)
 • Chcieliśta portu morskiego ? Chcieliśta ! No to mata to co chcieliśta ! I odcepta sie od Mazurów !
 • umarł mazur umarł i lezy na desce a jak mu zagrają podskocy se jesce, ,, ,, i tak samo z żeglażami ale ja tam wole żeglarstwo piesze, ,, ,,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MariuSSz44(2010-05-14)
Reklama