UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Nawet najlepszy siewca nie zbierze plonów gdy przez jego pole przejdzie szarańcza
  • To już jest terror. Ci, którzy biorą udział w akcji atakują i obrażają innych. Tylko nie mówcie mi, że jak nie daję na akcję Owsiaka, to mam siedzieć cicho. Też pomagam, tyle że cicho, bez rozgłosu. Wspomagam hospicjum, daję na operację dla dzieci. Biorę udział w szlachetnej paczce. Ale nie godzę się z tym, że ludzi nie płacących na Orkiestrę uważa się za gorszych.
  • Ludzie zbierają, a minister z premierem obcina stawkę żywieniową w szpitalu o 20%. To jest dopiero moralne, co?. To jest robienie ze społeczeństwa idiotów.
  • Niezbyt mądrzy bo wciąż głosują na ten sam układ. Lewactwo ogółem jest głupie a nie mądre.
  • Miałam niestety nieprzyjemność korzystać z pobytu w szpitalu i to w stolicy. To jak się to odbywa i w jakim warunkach woła o pomstę do nieba. Stan sal, fatalne jedzenie jak i zacofanie jeśli chodzi o sprzęt, metody leczenia to zgroza! Metody leczenia sprzęt z USA i Europy zachodniej które się nie sprawdziły pchają na wschód w tym do Polski. To jest skandal że pobiera się od nas kilka stów miesięcznie plus zbiera w tej hucpie wosp a stan Polskiej służby zdrowia to żenada, dno i wodorosty. A pajace w białych koszulach z czerwonym serduszkiem 3 lata temu obiecywali że się to zmieni i jak widać się zmienia ale na coraz gorsze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Zoffia(2026-01-26)
  • Lewactwo ogółem jest głupie a nie mądre. A prawactwo bez szacunku dla ludzi i wierzące w cudy, mądre oczywiście, przemądre. Wolę jednak lewactwo.
  • Moje Psiecko bało się tych wośp-owych fajerwerków że aż dostało zawału serduszka. Dlaczego straszycie tymi fajerwerkami osoby pieskie?
  • @mm263 - Ludzie przez 34 lata zebrali 2.6 mld a tym czasem rząd z budżetu wydaje ponad 30 mld rocznie dla 10 mln emerytów i kilka miliardów rocznie na kler
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    2
    3
    To dopiero jest chore(2026-01-26)
  • Cicha pirotechnika uuuaaahhhaahhhaaa
  • @To dopiero jest chore - Emeryci na to zapracowali, ale zapomniałeś o ponad 60 mld. na 800+ dla leniwych i nieporadnych "rodziców" finansowane również z podatków od emerytur.
  • Proboszcz parafii Dobrego Pasterza w Elblągu i Tolkmicku (woj. warmińsko-mazurskie) przekazał całą niedzielną tacę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sam ksiądz Kazimierz Klaban dorzucił do puszki 1200 zł. Jego gest odbił się szerokim echem w sieci, wywołując zarówno podziw, jak i kontrowersje.
  • Na co nam to uzbrojenie? Ameryka nie zaatakuje, bo w Polsce nie ma ropy.
Reklama