UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
  • Nie narzekaj. .. minister od chorób któremu nadałem ksywę "Kaszpirowski"złagodził obostrzenie. .. można będzie korzystać z toalet publicznych. .. ale tylko na wynos. ..
  • Koniński ODPUSĆ !!! Bzdurctych nie chce się słuchać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    Anty komuch 1(2021-04-25)
  • Nie zgadzam się z Tobą całkowicie, ale masz dobry sposób myślenia i myślę, że potrafisz go uzasadnić swoimi obserwacjami - w przeciwieństwie do wyborców POPiSu, bo oni łykają ulotki partyjne jak pelikany, a myślenie logiczne jest im obce. Zapraszam Cię do grona widzów programu CWTV24.Mamy podobne wnioski i doświadczenia i nieustannie staramy się rozgryźć to, co dzieje się na świecie. A dzieje się więcej, niż nam mówią polskie media, które ani słowem nie wspomniały np. o polskim kutrze rybackim, który próbował staranować rosyjski statek.
  • Mam nadzieję, że sztuczna inteligencja nie dotrze do Twoich poglądów. Wolę sztuczną, a Ty PADNIJ!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    edytowany(2021-04-25)
  • Szkoda mi ciebie ktoś cię kiedyś musiał bardzo mocno skrzywdzić jesteś ofiarą krzywdy której kiedyś zaznałeś. Dobry psychiatra napewno uzasadnił by twój jakże odmienny tok myślenia w wielu dziedzinach. Prawdopodobnie coś strasznego musiało się wydarzyć w twoim dzieciństwie. Po mimo że wiesz że nie masz racji to na siłę próbujesz sobie i innym wmówić że twoja psychodeniczna wersja jest słuszna. Panie R czas coś z tym zrobić zanim pan zrobi krzywdę sobie lub nie daj Boże komuś innemu.
  • omg!!! Pomocy już dla ciebie nie ma, chyba że zesłanie na wyspę tajemnic
Reklama