UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Macie racje, TO JEST GALERIA pod psem. Kotków moich kochanych proszę tu nie mieszać. Fuj, psy wszędzie robią kupy, a ich właściciele udają albo ściemniają, ze nic się nie stało. Fuj. Świńskie ryje bierzcie się do sprzątania po swoich psich pupilach Gówno na psim gównie. Znowu całe miasto będzie śmierdziało wiosną przez dwa miesiące. Gdzie są służby odpowiedzialne za ten stan. Straż miejska jak się weżmie do roboty, to będą złotówki na schronisko dla psów, jeży, węży i innych zwierząt potrzebujących pomocy ludzi. A się rozpędziłam. I tak jak ja myśli większość ludzi ze straży miejskiej. Porządek i prawo na pierwszym miejscu.
  • Jakby miasto pomyślało o skwerach dla psów nie było by takiego problemu. Ale po co. Lepiej naciskać na właścicieli zamiast na miasto które nic nie działa w tym kierunku
  • Macie rację - i co z tego? Mój pies po mnie nie sprząta, ja po nim również nie będę sprzątał - złapcie mnie frajerzy patykiem strugani.
  • Spójrz w lustro dopiero zobaczysz świński ryj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Batman(2021-03-01)
Reklama