UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Popieram każdą osobę, która przeciwstawia się dyktaturze PIS-du, ponieważ inaczej ich rządzenia nie można już przedstawiać. To już nie jest demokracja, tylko autokracja jednego człowieka, który słucha sam nie wiem kogo i czego. Jedna rada - nie róbcie swoich protestów, należy zrobić jeden pod szyldem wszystkich niezadowolonych.
  • @jkedt - dyktaturze Pisu ? to wybierz sobie Peło będziesz miał dyktature peło :D i zamiast jarka będzie donek :D albo jakiś jego faworyt :D z tego co wiem to ludzie poszli do wyborów i wybrali sobie taką dyktaturę :D ale wiadomo demokracja jest po stronie Peło :D bo inaczej nie ma demokracji :D demokracja jest fajna :D no i pis sfałszował wybory a peło nie fałszowało :D wiadomo tak było :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    ooooooooooooo7(2020-11-03)
  • @ooooooooooooo7 - Coś Tobie powiem - głosowałem na PIS (niestety), ale gdybym wiedział, co ten rząd zrobi, a właściwie czego nie zrobił z pewnością bym na nich nie zagłosował. Brak łóżek, brak respiratorów, działania ad hoc bez przemyślenia (zamknięcie cmentarzy w dniu 1 listopada z godziny na godzinę), pozwolenie wyrok Przybłęskiej, nasyłanie na kobiety narodowców i innych idiotów - tak nie postępuje normalny rząd, tylko autokratyczny. Ale każdy (jeszcze)ma prawo do swojego zdania. Z pewnością PIS już nie dostanie mojego głosu a takich jak ja jest wielu zawiedzionych ich postępowaniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    9uhgvdn(2020-11-03)
  • @9uhgvdn - Ale ty durny jestes.
  • Coś ci powiem: dzięki takim jak ty żyję i ma prawo głosu hahahahahah. Boli, prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    hnrtsjj(2020-11-03)
Reklama