UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzkość dzieli się na wyzyskiwanych i wyzyskiwaczy. Jedynie siłą wyzyskiwani mogą obalić wyzyskiwaczy. W tym celu muszą się zjednoczyć, albowiem w grupie siła. Precz z zachodnim imperializmem i krwiożerczym kapitalizmem! Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!
  • Jak możesz z czystym sumieniem pisać te komunistyczne hasła? Dziesiątki milionów ludzi wymordowaliście. Powiedz to rodzinom tysięcy ludzi zmarłych podczas wielkiego głosu na Ukrainie.
  • Czyżbyś należał do grona wyzyskiwaczy? Czyżbyś był wrogiem ludu pracującego? Myślę że chyba nie. Przemyśl to w swoim sumieniu. Jesteś Polakiem czy nie?
  • Nie, nie jestem Polakiem. Jestem chrześcijaninem. Moje królestwo nie jest na tym świecie.
  • SB-ki czerwone pająki łapki dają w dół Jeden mądry prawdę powiedział ilu takich jest niewielu zgadzam się z tym co tu napisane to niestety prawda nasłuchają się ścieku Polsat TVN i K. K dostaną kiełbaskę 500+ 13 emerytura i skaczą jak te małpy na gumie tego systemu dla nich priorytetem to nażreć się wydalić i w paśnikach biedronkach siedzieć, a tym czy się martwią to żeby tylko zaparkować, a Polskę okradają i sprzedają wszystko co można. Panie szanowny tu już nie zmienisz nic, bo większość ludzi nie myśli, a właściciele tego świata cieszą się z takiego bezrozumnego społeczeństwa i robią co chcą. Jak widzę ten otumaniony naród to płakać się chce czaszki tylko w komórkach, aby zasięg był już tego nie zmienimy. Kiedyś obudzą się w syjonistycznym nocniku. Szambo już wylało i wszyscy spłyną z falami gnojówki i taki będzie koniec.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    ARESIAK1(2019-08-29)
Reklama