UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • z Elbląga wojsko "przeniosło" mnie do Wrocławia, tutaj nikt na wojsko nie pluje i nie rzuca kamieniami, tutaj szanują "swoich" żołnierzy i nie spotyka się nawet na forach internetowych ludzi obrzucających błotem żołnierzy i jednostki stacjonujące w mieście. A co do codziennego życia. .. .żona po 2 tygodniach znalazła dobrze płatną pracę której w Elblągu nie było a syn nie wie w których zajęciach pozalekcyjnych ma uczestniczyć w związku z dużą ich ilością. A najśmieszniejsze jest to, że tutaj żyjemy z rodziną taniej niż w Elblągu. Przestałem się dziwić moim kolegom którzy na siłę chcą uciec z Elbląga do Trójmiasta lub jak to mówią niektórzy: "byle daleko stąd i oby nie do lasu". Smutno tak czytać na stronach Portel-u o tym co się w Elblągu dzieje w końcu mieszkałem tu 12 lat i zostawiłem tam wielu znajomych. Pozdrawiam Wszystkich mieszkańców Elbląga i życzę Wam naprawdę wszystkiego najlepszego oraz mądrego i sprawnie działającego Prezydenta miasta i Rady miejskiej, bo ta co jest to szału nie robi. Darek
  • Darek. Czy Ty jesteś Darek Dróżka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    desant(2013-12-16)
  • Darek. Czy Ty jesteś Darek Dróżka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    desant(2013-12-16)
Reklama